MasterChef'te bomba iddia! Cemre yarışmadan diskalifiye mi oldu?

TV8'in sevilerek izlenen yarışması MasterChef'te bomba iddia ortaya atıldı. Cemre, sosyal medya hesabından MasterChef Türkiye'yi takibi bıraktı. Yarışmacı Cemre'nin diskalifiye olduğu konuşuluyor. Cemre'nin önümüzdeki bölümlerde olup olmayacağı ise merak konusu oldu.

MAGAZİN 08.11.2019, 19:21 08.11.2019, 19:38
MasterChef'te bomba iddia! Cemre yarışmadan diskalifiye mi oldu?

TV8'in sevilen yarışması MasterChef'te bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medya hesabından programı takipten çıkan ve yarışmayla ilgili bütün fotoğraflarını silen Cemre'nin diskalifiye olduğu öne sürüldü.

MasterChef Türkiye, dün akşam eleme bölümüyle ekranlara geldi. Eleme potasına giren dört isimden Eda yarışmaya veda eden isim oldu. Ekranlara gelen son bölümün bitimiyle MasterChef'in favori yarışmacılarından olan Cemre Uyanık, sosyal medya hesabından yarışmayla ilgili tüm paylaşımlarını silip Amerika'dan video paylaştı. Cemre, MasterChef'in Instagram hesabını da takipten çıkardı.

TAKİBİ BIRAKTI

Cemre'nin bu hamlesinin ardında MasterChef Türkiye Instagram hesabından Cemre'yi takibi bıraktı. Tüm bu gelişmelerden sonra Cemre'nin yarışmadan diskalifiye olduğu konuşulmaya başladı.

ÖNÜMÜZDEKİ BÖLÜMDE OLACAK MI?

Çekimlerinin iki hafta önceden yapıldığı programda, Cemre'nin önümüzdeki bölümlerde olup olmayacağı ise merak konusu oldu.

MAVİ TAKIMIN KAPTANI OLMUŞTU

Kaptanlık oyunu mücadelesinde yarışmacılardan Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin sevilen lezzeti çiğköfte yapmaları istendi. Kıyasıya rekabetin yaşandığı yarışmada en iyi çiğ köfteyi yaparak mavi takımın kaptanı Cemre olmuştu.

Yorumlar (0)