MasterChef Murat Cebimde 10 TL var! Keşke yarışmaya katılmasaydım dedi ve Acun'dan özür diledi

TV8'de ekrana gelen 'MasterChef Türkiye' yarışmasıyla adından söz ettiren Murat Özdemir, dün bir AVM'de olay çıkarmıştı. '2. Sayfa' programında yayınlanan görüntülerin ardından Özdemir'den açıklama geldi. MasterChef Türkiye yarışmasından diskalifiye olan Murat Öztürk AVM'yi birbirine katmıştı. 2. Sayfa'da yayınlanan bu görüntülerin ardından programa katılan Murat Öztürk '10 liram yok' dedi.

MasterChef Murat Cebimde 10 TL var! Keşke yarışmaya katılmasaydım dedi ve Acun'dan özür diledi

Katıldığı yarışma programında diskalifiye olduktan sonra çok konuşulan Murat Öztürk'ün görüntüleri şaşırtmıştı. AVM içinde tuhaf hareketler yapan Öztürk, görüntülerin yayınlanmasının ardından Kanal D'de 2. Sayfa programına katılarak konu ile ilgili açıklama yaptı. 

'10 liram yok'

Programa katıldıktan sonra 'kendimi bozdum' diyen Murat Öztürk şöyle konuştu: 

"Ben aslında böyle bir insan değildim. Benim annem hacı , cumaya giden insandım ben. Hayat işte insanı bozuyor. Bir daha böyle görüntüler olmayacak. Cebimde 10 lira var. Faturamın ikinci ayı o da kapanır zaten. Ben özür dilemek için aradım. Ben ciddi otellerde çalıştım, büyükelçilikte çalıştım çok ciddi yerlerde çalıştım. Referans olmadan buralara gidemezsiniz zaten. Bugüne kadar ben 2500 lira maaşla çalışan bir insandım. Bir yarışmaya çıktım keşke çıkmasaydım.

Survivor’a gidecektik ama bu hareketlerden sonra iptal oldu herhalde artık. Ben de gazetelerde çıkınca inandım. Biraz tanınınca kendimi kaybettim herhalde. Benim kızım İmam Hatip’te okuyor. Bazen kendimi kaybediyorum işte. Bir yarışmaya katıldım hayatım kaydı. Diskalifiye oldum artık insanlar beni çalıştırmaz. İş aramaya başladım bakıyorum."

YORUM EKLE