Masterchef Güzide 7 milyon TL'lik evi hakkında konuştu!

TV8'in en çok izlenen programlarından biri olan Masterchef yarışmasına damga vuran yarışmacı Güzide Mertcan, hakkında çıkan haberlere isyan etti. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyayı sallayan Mertcan, 7 milyon TL değerindeki evinin fotoğraflarını takipçileriyle paylaşmıştı. İşte o açıklamalar..

MAGAZİN 01.12.2019, 13:49 01.12.2019, 14:15
Masterchef Güzide 7 milyon TL'lik evi hakkında konuştu!

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Masterchef programında geçtiğimiz günlerde olay olan yarışmacı Güzide Mertcan'ın evi hala gündemde. 7 milyon TL'lik fiyatıyla dudak uçuklatan evin sahibesi ise konuyla ilgili sitem dolu açıklamalarda bulundu.

Instagram hesabında yaptığı açıklamalarda hakkında çıkan haberlerin kendisini çok kötü hissetiğini söyledi. Takım arkadaşlarının :'' Biz senin ne kadar mütevazi bir insan olduğunu biliyoruz, her zaman yanındayız.'' sözleriyle teselli ettiği yarışmacı eşinin işi hakkında ise :'' Biz evlendiğimizde maaşlı bir işte çalışıyordu, defalarca battı ama pes etmedi,ama şimdi dünyanın en önemli robotik şirketlerinden birinin sahibi.''dedi.

FETÖCÜLÜKLE SUÇLADILAR

Güzide Mertcan: ''Eşimin FETÖ ile hiç bir bağlantısı yok. Bu şekilde çıkan açıklamalar bizi çok üzdü. Çin'e ve ABD'ye ihracat yapan bir adamın devletle bağlantısı tabi ki olacaktır. İnşaat sektöründe hiç bir şekilde boy göstermedik. Minel Aşk markası ise tesettür giyimde iyi bilinen bir marka olup ablamla bana aittir. İsrafı da günahı da biliriz.''diyerek olaylara son noktayı koydu.

Yorumlar (0)