La Casa De Papel'in yerli uyarlaması mı geliyor?

Dünyaca ünlü dizi La Casa de Papel'in yerli uyarlaması geliyor. Tokyo karakteri için Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere ile görüşüldüğü ve ünlü oyuncuların teklife sıcak baktıkları iddia ediliyor.

MAGAZİN 15.04.2019, 12:13 15.04.2019, 12:32
La Casa De Papel'in yerli uyarlaması mı geliyor?

Yerli La Casa de Papel için Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere ile görüşülüyor. Dünyaca ünlü dizi La Casa de Papel yerli versiyonu ile ekrana gelecek.

Dizinin başrol oyuncularının belirlenmesi için çalışmalar devam ediyor. Yerli La Casa de Papel için Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere ile görüşüldüğü iddia ediliyor. 

Türk televizyon dizilerinin önemli iki kadın oyuncusu oyan Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere’nin gelen teklife sıcak baktıkları belirtiliyor.

Oyuncular kim olacak?

La Casa de Papel’deki Tokyo karakterini canlandırması için teklif götürüldüğü iddia edilen iki güzel oyuncudan biri dizide olacak. Şartlar bunu belirleyecek.

Dünyaca ünlü televizyon dizisi La Casa de Papel’in Türk versiyonu çekilecek. Dizideki Berlin karakteri için Kaan Urgancıoğlu ile görüşüldü.

Ay Yapım tarafından ekrana getirilecek olan yerli La Casa de Papel’de Tuba Büyüküstün mü Cansu Dere mi olacak? Şimdi bu sorunun cevabı merak ediliyor.

Tokyo kim olacak?

Geçtiğimiz hafta Cansu Dere bir dizide rol alacağını söylemişti. Bunun bir Netflix dizisi olup olmayacağı merak edilirken, şimdi ise yerli La Casa de Papel için güzel yıldızın adı geçiyor. 

Tüm dünyada büyük yankı uyandıran dizi La Casa de Papel’in yerli uyarlaması geliyor. Ay Yapım’ın, dünyaca ünlü dizi La Casa de Papel’in yerli uyarlamasını yapmaya karar verdiği iddia edildi.

Dizide Tokyo Karakteri İçin Tuba Büyüküstün’e ve Cansu Dere’ye teklif götürüldü. uzun süredir ekranlarda yer almayan iki güzel oyuncunun da teklife sıcak baktığı konuşuluyor.

Yorumlar (0)