Kuruluş Osman'ın yayın günü belli oldu!

Burak Özçivit'in de yer alacağı, Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğindeki Kuruluş Osman'ın yayın tarihi belli oldu.Usta oyuncu kadrosuyla şimdiden ratingleri alt üst edecek gibi görünen dizinin yeni yayınlanan tanıtımında yine heyecan ve aksiyon bir arada yaşanıyor.

MAGAZİN 18.11.2019, 13:44
Kuruluş Osman'ın yayın günü belli oldu!

Bu sezon ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Kuruluş Osman yayın tarihi belli oldu. Diriliş Ertuğrul'un devam dizisi olan Kuruluş Osman'ın başrolünde Burak Özçivit oynayacak. Yapımcılığı Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği dizinin yeni tanıtımında heyecan ve aksiyon bir arada yaşanıyor. Burak Özçivit’in Osman Bey karakteriyle başrolü üstlendiği ‘Kuruluş Osman’ dizisinin oyuncu kadrosu usta oyuncularla genç yetenekleri bir araya getirirken, ilk bölümün ikinci tanıtımda bazı sürpriz isimlerin varlığıyla dikkat çekti. Nurettin Sönmez, ‘Kuruluş Osman’ kadrosunda da yer alırken, Dündar karakterini Ragıp Savaş, Alişar karakterini ise Saruhan Hünel canlandıracak.

Kadronun öne çıkan diğer isimleri ise şöyle: İsmail Hakkı (Samsa),Tuğrul Çetiner (Yannis), Ayşegül Günay (Zöhre), Alma Terzic (Sofia), Emre Basalak (Gündüz), Abdül Süsler (Kalonoz), Eren Hacısalihoğlu (Batur), Özge Törer (Bala Hatun), Buse Arslan (Aygül), Aslıhan Karalar (Burçin), Serhan Onat (Aybars), Uğur Arslan (Nizamettin), Açelya Özcan (Ayşe Hatun) , Emel Dede (Gonca), Yiğit Uçan (Boran), Ali Sinan Demir (Tursun), Şevket Çapkınoğlu (Megala), Ayşen Gürler (Helen), Yaşar Aydınlıoğlu (Yorgopolos).

Tarihe ışık tutan senaryosu, prodüksiyon kalitesi, kostümleri ve görkemli platosu ile Türk dizi sektörünün uluslar arası arenadaki amiral gemisi olmaya hazırlanan ve henüz yayına girmeden birçok ülkeye satılan ‘Kuruluş Osman’, muhteşem oyuncu kadrosu ile de seyircinin gönlünde taht kuracak.

Ne zaman yayınlanacak?

Hem ülkemizde hem de dünyanın farklı ülkelerinde milyonlarca kişinin merakla beklediği ‘Kuruluş Osman’ için nefesler tutuldu. 20 Kasım Çarşamba akşamı saat 20:00’de ATV’de ekran yolculuğuna başlayacak.

Yorumlar (0)