Kubilay Aka'ya tecavüz şantajı

Show TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur'un başarılı oyuncusu Kubilay Aka sosyal medya hesabından takipçisinin attığı mesaja öfkesini dile getirdi. Sizlerin dilek ve eleştirilerinize sonsuz saygım var. Ama kadın tecavüzünün desteklenmesine ve bunun annem ile kız kardeşim üzerinden yapılmasına öfkem var diye yazan kişiye dava açacağını söyledi.

MAGAZİN 14.04.2019, 11:42 14.04.2019, 12:06
Kubilay Aka'ya tecavüz şantajı

Başarılı oyuncu Kubilay Aka bir süredir kendisi gibi oyuncu olan Miray Daner ile birlikte... İlişkileriyle herkesin dikkatini çeken çift kendilerine gelen çirkin bir mesajla şoke oldu.

Miray Daner bugün sevgilisi Kubilay Aka'nın doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla kutlamıştı. 

Oyuncu, sevgilisine sarılırken çektirdiği fotoğrafı paylaşarak, “Daha nice güzel anılar biriktirmemiz dileğiyle, iyi ki doğdun” yazdı. Aka ise “Kalbin kadar güzel anılara” karşılığını verdi.

Bu paylaşım sonrası Aka, bir takipçisinin kendisine attığı mesaj ile adeta küplere bindi. Bir kadın hayranı yakışıklı oyuncuya Instagram üzerinden, "Hayatımda gördüğüm en iğrenç çiftsiniz. Sen Miray'dan ayrılmadığın sürece inşallah annen ve kız kardeşin tecavüze uğrar" şeklinde iğrenç bir mesaj attı.

Kubilay Aka, "Sizlerin dilek ve eleştirilerinize sonsuz saygım var. Ama kadın tecavüzünün desteklenmesine ve bunun annem ile kız kardeşim üzerinden yapılmasına öfkem var" deyip bu kişiye dava açacağını söyledi.

Aka açıklamasında "Bir önceki hikaye paylaşımımda gördüğünüz bir damla değil bir sürahinin taşmasıdır. Bir insanın sizlerin istediği gibi yaşaması mümkün değil. Dizi karakterleri kurgulanmış ve canladıran kişinin rol yaparak izleyiciye yansıttığı hayal ürünüdür." notunu düştü.

Yorumlar (0)