Kiralık aşk dizisinde ölen oyuncu Oğuzhan Tükenmez kimdir?

Kiralık aşk dizisinde ölen oyuncu Oğuzhan Tükenmez, çalıştığı dönercinin motosikletiyle kaza yaparak ağır yaralı kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Daha önce reklam filmlerinde rol alan Oğuzhan Tükenmez, bir dönemin en çok izlenen dizilerinden Kiralık Aşk'ta Ozan karakterine hayat vermişti. Oyuncunun vefat haberini duyuran isimlerden biri de dizideki rol arkadaşı Onur Büyüktopçu oldu. Peki, Oğuzhan Tükenmez kimdir, kaç yaşındaydı?

Kiralık aşk dizisinde ölen oyuncu Oğuzhan Tükenmez kimdir?

Oğuzhan Tükenmez, 1996 yılında dünyaya geldi. Lise son sınıftayken modellik ve oyunculuk yapmaya başladı. Star TV’de yayınlanan , başrollerini Elçin Sangu ve Baruş Arduç’un rol aldığı "Kiralık Aşk" dizisinde "Ozan" karakterini canlandırdı. Oğuzhan Tükenmez, İstanbul’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Kiralık Aşk dizisindeki ekip arkadaşı Onur Büyüktopçu Twitter hesabından "Kiralik Aşk dizisinde beraber rol aldığım Oğuzhan Tükenmez elim bir kaza sonucu vefat etmiştir. Daha 22 yaşında gencecik bir çocuktu. Başımız sağolsun" mesajını paylaştı.

Kiralık Aşk dizisinde Ozan karakterine hayat veren 22 yaşındaki Oğuzhan Tükenmez, trafik kazasında yaşamını yitirdi. Kaza ile ilgili ilk bilgileri veren ve oyuncunun ölümünü açıklayan kişi yine ses sanatçısı Onur Akay oldu.

Hem oyunculuk yapan hem de bir dönerci dükkanında çalışan Oğuzhan Tükenmez, tur atmak için bindiği motosiklette bir aracın çarpıp kaçmasıyla yaralandı ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Adana’dan İstanbul’a oyuncu olma hayali ile gelen Oğuzhan Tükenmez, Kiralık Aşk dizisinde Ozan karakterini canlandırarak ünlü isimlerle bir arada olma başarısı elde etmişti.

“CENAZESİ ADANA’YA GÖNDERİLDİ”

Oğuzhan Tükenmez’in cenaze bilgilerini de aktaran Onur Akay, “Cenazesi Adana’ya gönderildi. Bugün sabah 09:00’da Adana’daki evinden araç kalkacak ve öğle namazı sonrası Buruk Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlanacak. Mekânı cennet olsun inşallah.” açıklamasını yaptı.

'HEDEFİ BEYAZ PERDEDE YER ALMAKTI'
Ayrıca genç oyuncunun sette dizinin oyuncuları Barış Arduç ve Onur Büyüktopçu ile çekilmiş fotoğrafını da paylaşan Onur Akay, “Lise dördüncü sınıftan bu yana modellik ve oyunculuk yapan Türkiye'nin önemli şirketlerinin tanıtım filmlerinde de rol alan genç oyuncu, düzgün fiziği kadar yeteneğiyle de otoritelerden tam puan almayı başarmıştı. Hedefi beyaz perdede önemli projelerde yer almaktı. Ailesine ve sevenlerine sabır dilerim. Mekânı cennet olsun inşallah.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE