Kerimcan Durmaz'ı oturduğu siteden kovdular!

Kerimcan Durmaz, 5 ay önce yanlışlıkla paylaştığı müstehcen görüntüsüyle magazin gündemine bomba gibi oturmuştu. Bu olaydan sonra kendini geri planda tutan Kerimcan "Üniversite eğitimi almaya karar verdim" diyerek ABD'ye uçtu. Ancak iddiaya göre oturduğu sitenin sahibi olan Erdal Acar, şirketinde çalışan görevliler aracılığıyla Kerimcan Durmaz'ı siteden kovdu.

MAGAZİN 19.09.2019, 18:21 22.10.2019, 14:54
Kerimcan Durmaz'ı oturduğu siteden kovdular!

Kerimcan Durmaz, 5 ay önce seyahat ettiği uçağın tuvaletinde çektiği müstehcen görüntüyü yanlışlıkla sosyal medyada paylaşmıştı. Aylardır hedef tahtasından inmeyen sosyal medya fenomeninin, bir şok da iş insanı Erdal Acar'dan gelen mesajla yaşadığı iddia edildi. Kerimcan Durmaz'dan açıklama geldi.

Magazin gündemine bomba gibi düşen skandal görüntünün ardından takipçileri azalan Kerimcan, ünlüler dünyası tarafından dışlanmıştı.

Hakkında 6 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan sosyal medya fenomeni, önceki gün New York'a yerleştiğini açıkladı.

ABD'ye gitmeden önce Kerimcan'ın yaşadığı bir olay ünlüler dünyasının dilinde...

30 BİN TL KİRA!

Posta gazetesinin haberine göre; aylık kazancı 500 bin TL olan Kerimcan Durmaz, Beykoz Acarkent'te kirası 30 bin TL olan villada oturuyordu. Havuzlu, bahçeli villayı satın almak üzereydi.

"SİTEYİ TERK ETSİM"

Skandaldan kısa süre sonra Acarkent'in sahibi Erdal Acar, Kerimcan Durmaz'a şöyle bir mesaj iletti: Siteyi terk etsin, kimse onu burada istemiyor. Kerimcan Durmaz evini bırakmak istemedi. Erdal Acar'dan gelen uyarıların ise ardı arkası kesilmedi.

KERİMCAN'I KOVDU!

İddiaya göre; Erdal Acar, sonunda şirketinde çalışan görevliler aracılığıyla Kerimcan Durmaz'ı siteden kovdu!

APAR TOPAR TAŞINDI!

Bir zamanların ünlü fenomeni, eşyalarını apar topar diğer evine yerleştirdi. "Üniversite eğitimi almaya karar verdim" diyerek ABD'ye uçtu.

SERVET KAZANIYOR

Kerimcan Durmaz, en son bir saatlik DJ'lik performansından 35 bin TL, sosyal medyada yaptığı paylaşımlardan 20 bin TL, katıldığı açılış ve davetlerden 40-50 bin TL arasında para kazanıyordu.

KERİMCAN DURMAZ'DAN AÇIKLAMA

Hakkında çıkan haberlerin ardından Durmaz, sosyal medya hesabından açıklama yaptı, "Tatil ve eğitim için buraya geldim" dedi.

"ARTIK MİDEM BULANIYOR"

Kerimcan Durmaz, "Bugün kahkahalar içerisinde uyandım. Artık midem bulanıyor bu haberlerden. Aslı, gerçeği olmayan şeylerden. Ben sadece ufak bir tatil ve eğitim için buraya geldim. Çok başka şekilde konuşuluyor. İtibar etmeyiniz efendim" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)