Kerem Bürsin ile Duygu Özaslan aşk mı yaşıyor? Duygu Özaslan kimdir?

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin'in adı fenomen Duygu Özaslan ile anılıyor. Serenay Sarıkaya ile ilişkilerini bitiren Kerem Bürsin'in Duygu Özaslan ile aşk yaşadığı iddia edildi. Peki, Duygu Özaslan kimdir?

MAGAZİN 15.11.2019, 12:46
Kerem Bürsin ile Duygu Özaslan aşk mı yaşıyor? Duygu Özaslan kimdir?

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile ilişkisini noktalayan Kerem Bürsin'in adı fenomen Duygu Özaslan ile anılıyor. İddiaya göre, Kerem Bürsin, Duygu Özaslan ile aşk yaşıyor. 

Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının haberine göre Kerem Bürsin yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü oyuncunun aşk yaşadığı isim ise fenomen Duygu Özaslan.

Serenay Sarıkaya ile olan ayrılığının ardından hayatına kimseyi almayan Kerem Bürsin, aşka kapılarını tekrar açtı. 2. Sayfa programının haberine göre Kerem Bürsin, fenomen ve influencer Duygu Özaslan ile aşk yaşamaya başladı.

SERENAY SARIKAYA'YA BENZETİLDİ

Kerem Bürsin'in yeni sevgilisinin ise eski aşkı Serenay Sarıkaya'ya çok benzediği belirtildi. Henüz ciddi bir ilişki yaşamaya hazır olmadığı için kameralar karşısına çıkmadığı öğrenilen oyuncunun, ne zaman bir açıklama yapacağı da henüz merak konusu.

DUYGU ÖZASLAN KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyan Duygu Özaslan, sosyal medya fenomeni. Hobi olarak yaptığı Vlog'lardan sonra ülkenin en büyük kadın fenomenleri arasında yer alan Duygu Özaslan, 1.5 milyon aboneye sahip.

Yorumlar (0)