Kerem Bürsin'den şaşırtıcı itiraf!

"Aşırı Ünlüler'le Kısa Görüşmeler" isimli Zeynep Ocak'ın sunduğu youtube programına katılan Kerem Bürsin, özel hayatıyla ilgili ilginç detaylar anlattı. Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, 74 yaşındaki Helen Mirren ile asansörde öpüşmek istediğini söyledi.

MAGAZİN 14.10.2019, 20:31 14.10.2019, 20:59
Kerem Bürsin'den şaşırtıcı itiraf!

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin "Aşırı Ünlüler'le Kısa Görüşmeler" programına konuk oldu. Yakışıklı oyuncu birbirinden çarpıcı itiraflarda bulunurken 74 yaşındaki Helen Mirren'in ona göre çok ateşli olduğunu belirtti.

"İÇİNCE SOYUNUYORUM"
Özel hayatı ve kariyeri hakkında konuşan Bürsin, Amerika'da okurken çok popüler olduğunu ve bir kızla sevgili olduğunu söyleyen Bürsin, yaşadığı utanç dolu bir anısı anlattı. Bürsin, sevgilisinin evinde yaşadığı olay şöyle anlattı: "Üniversitede Ally adında bir sevgilim vardı. Evine gittik, ailesi ile tanıştım. Ally'nin annesi "İç Kerem iç" dedikçe içtim. Sonra soyunmaya başlayıp çıplak havuza girdim. Sabah hiçbir şey hatırlamıyordum. Artık pek içki içmiyorum çünkü içince soyunuyorum."

EN KÖTÜ FLÖRT ANISI
En kötü flört anısını anlatan oyuncu, "En kötü flört buluşmam İstanbul'da oldu. Henüz ünlü değildim. Tanımadığım bir kişiyle yemeğe çıktık. Sonra ortak bir arkadaşımızın evine gittik. Arkadaşım da bizi yalnız bıraktı. Ama ben istemedim. Bir ara mutfağa geçip kahve yaptım. Elimde kahvelerle salona girdiğimde bir baktım kız soyunmuş. Poz verir gibi duruyor. Kımıldamıyordu, neredeyse nefes almıyordu. Kıza "İyi misin?" diye sormak zorunda kaldım." dedi.

"ÇOK ATEŞLİ BİR KADIN"
Aşık olduğu kadından bahseden oyuncu ise sözlerin şöyle devam etti: "Aşık olduğum tek ünlü İngiliz oyuncu Helen Mirren. 74 yaşında ama çok ateşli bir kadın. Onunla asansörde mahsur kalsam, o isterse öpüşürüm."

Yorumlar (0)