Kadir İnanır'dan Ebru Polat'a cevap!

Son zamanlarda magazin gündeminde sık sık yer alan şarkıcı Ebru Polat, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir canlı yayında Kadir İnanır amcam olabilir sözlerine yer vermişti. Usta oyuncu Kadir İnanır'dan Ebru Polat'a cevap gecikmedi. İnanır, Ebru Polat için "saçmalamış" dedi.

MAGAZİN 07.11.2019, 13:48
Kadir İnanır'dan Ebru Polat'a cevap!

Geçtiğimiz günlerde 2. sayfa programına konuk olan ünlü şarkıcı Ebru Polat, usta oyuncu Kadir İnanır hakkında açıklamalarda bulundu. Polat, canlı yayına Kadir İnanır ile babasının çok benzediğini ve amcasının olabileceğini söylemişti. O iddialara Kadir İnanır'dan cevap geldi.

"KADİR İNANIR SENİN AMCAN"
Ebru Polat, yeni şarkısı Anlayacaksın'ı çıkarmasının ardından magazin programı 2. Sayfa'ya konuk olmuş ve "İlk defa böyle bir şey söylüyorum" diyerek Kadir İnanır hakkında "Babaannem eşiyle sorun yaşadığı için 3 çocuğunu yurda bırakmış. Sonra eve çıkıp
durumunu düzelttiğinde çocuklarını geri almak istemiş ancak en büyük çocuğunu evlatlık vermişler. "Kadir İnanır'la babam inanılmaz benziyor. Babaannem yıllarca 'Kadir İnanır senin amcan' diye öğretti bana. Kadir İnanır'ı uzaktan gördüğümde bana çapkın değil de çok tatlı bakıyor. Adamın içine mi doğuyor bilmiyorum. 12 yıldır bu işi yapıyorum ilk defa böyle bir şey söylüyorum. Amcam mı acaba diye çok merak ediyorum." demişti.

"BÖYLE BİR ŞEY MÜMKÜN DEĞİL"
Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen usta oyuncu Kadir İnanır, muhabirin Ebru Polat'ın iddiasını hatırlatmasıyla "Böyle bir şey mümkün değil. Amcası falan değilim tabi ki de Ebru Hanım saçmalamış" şeklinde konuştu. Yakın arkadaşıyla alışveriş yapan İnanır, soruları yanıtladıktan sonra kundura ve takım elbise denedi.

Yorumlar (0)