banner123

Kadın 49. bölüm izle! Kadın 50. bölüm fragmanı

Kadın 49.bölüm izle! FOX TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kadın nefes kesecek yeni bölümüyle saat 20:00'da ekranlara gelecek. Bahar'ı arayan Emre istemeden de olsa Yeliz'in öldüğü haberini alıyor.Münir'in sesini duyan Bahar herşeyi Pırıl'ın planladığını öğrenince çılgına dönüyor. Sarp'ın olanları öğrendikten sonra nasıl tepki vereceği merak konusu.Peki Kadın 49.bölüm izle! Son bölüm hd izle! Bahar gerçekleri öğrenecek mi? Kadın 50.bölüm fragmanı haberimizin detayında....

MAGAZİN 12.02.2019, 21:20
Kadın 49. bölüm izle! Kadın 50. bölüm fragmanı

Kadın 49.bölüm izle! Salı akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Kadın nefes kesecek yeni bölümüyle saat 20:00'da ekranlara gelecek.Yaşanacak gelişmeler izleyenleri soluksuz bırakıyor.Her yaşanan olayda Bahar yeni şeyler öğrenmeye devam ediyor.Münir'in sesini duyması üzerine herşeyi hatırlayan Bahar adeta çılgına dönüyor.Pırıl'ın bütün planları ortaya çıktıkca endişesi devam ediyor.Sarp'ın olanları öğrendikten sonra nasıl tepki vereceği merak konusu.Yeliz'in öldüğünü öğrenen Bahar yıkılıyor.Peki Kadın 49.bölüm izle! Son bölüm hd izle! Bahar gerçekleri öğrenecek mi? Kadın 50.bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

Fox TV'de başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar'ın paylaştığı Kadın dizisi 5 Şubat Salı akşamı 48. yeni bölümüyle ekrana gelecek. Kadın'ın yeni bölümünde Bahar’ın tek arama hakkını Arif’ten yana kullandığını öğrenen Sarp kıskançlıktan deliye dönüyor.

KADIN 49.BÖLÜM İZLEME LİNKİ(https://www.fox.com.tr/canli-yayin)

Arif’in kim olduğunu ve neden Bahar’ın onu aradığını merak ederken, aynı zamanda çocukların da neden Arif’i bu kadar sevdiklerini anlamaya çalışır. Sarp’ın sorularından ve sorgulamalarından sıkılan Bahar ise ona çok büyük bir tepki verir. Pırıl ile ilgili hiçbir soru sormadığını ona hatırlatarak, Arif hakkında da soru istemediğini açıkça belirtir. Sarp’a kaçırma haberini verenin Şirin olduğunu düşünürken şok bir bilgiyle Suat’ın bütün tavrı değişecektir. Pırıl ise Bahar’ın daha önce onu gördüğünü ve her şeyden haberdar olduğunu öğrenince büyük bir paniğe kapılır. Ama hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşacaktır. Bahar her geçen gün Yeliz’in ölüm haberine bir adım daha yaklaşırken, Doruk ve Nisan’ı ise büyük bir tehlike beklemektedir.

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kadın'ın son bölümünde, Yeliz'in öldürülmesinden sonra mahallede büyük bir yas yaşandı. Sarp ise Bahar ve çocukları korumak için gittikleri dağ evine Pırıl'ın gelmesiyle şoke oldu. Bahar ise telefonda Arif'i aradı ancak Arif acı haberi sakladı. Kadın'ın yeni bölümünde ise Bahar'ın Arif'le telefonda konuştuğunu öğrenen Sarp kıskançlık krizine giriyor. Arif'in kim olduğunu ve aralarında neler yaşandığını soran Sarp'a Bahar kızıyor.

Yeliz’in ölümüyle darmadağın olan Ceyda, hiç beklemediği bir şey ile daha karşılaşacaktır. Hatice, Enver ve Arif ise Bahar’dan haber alamadıkları için onu her geçen gün daha çok merak eder. Arif olanlardan ötürü mutsuz olsa da, tek isteği Bahar’ın güvende olmasıdır.

Yorumlar (0)