İyileşemeyen Sıla, şimdi de ameliyat olacak

Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü iddia eden Sıla ameliyat olacağını açıkladı. Sıla, Ahmet Kural'ın kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek geçtiğimiz Kasım ayında şikayetçi olmuştu. Geçtiğimiz gün maruz kaldığı şiddet sonucunda bileğinde ve dirseğinde iç kanama olduğunu, önümüzdeki günlerde ameliyat olması gerektiğini açıkladı. .

İyileşemeyen Sıla, şimdi de ameliyat olacak

Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü iddia eden Sıla ameliyat olacağını açıkladı.

Sıla, Ahmet Kural'ın kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek geçtiğimiz Kasım ayında şikayetçi olmuştu. Geçtiğimiz gün maruz kaldığı şiddet sonucunda bileğinde ve dirseğinde iç kanama olduğunu, önümüzdeki günlerde ameliyat olması gerektiğini açıkladı. 

Sıla, "Her yerim mordu. Bileğimde iç kanama, dirseğimde iç kanama. Önümüzdeki günlerde ameliyat olmam gerekecek." dedi. Sıla, Ahmet Kural için de şu sözleri söyledi:

KADINLARIN UTANMAMASI LAZIM

"Emsal dava olmasını istiyorum. Onun alacağı cezayla hiç ilgim yok. 'O perişan olsun, mahvolsun, zindanlarda çürüsün!' hiçbir zaman çıkış noktam bu olmadı. Ama karşılıksız kalmasın ve bunu da yapmayın be kadınlara abi!

"Bir de bu olayın magazinleştirilmesine karşıyım. Bu, bir şiddet problemi. Kadın, erkek, hayvan, herhangi bir canlı neyse o, bu bir şiddet problemi. Ve bu tip problemler oraya çıkmak zorunda. Biz bunları konuşmak zorundayız. Kadınların konuşması lazım. Utanmaması lazım. Bu bizim değil, bunu bize yapanların utanması gereken bir şey..

.

.

YORUM EKLE