banner123

Ivana Sert'ten İnstagram'da baş döndüren paylaşım! Ivana Sert kimdir?

Ivana Sert'ten İnstagram'da baş döndüren paylaşım geldi. Ivana Sert'in bikinili ''günaydın'' pozu sosyal medyada büyük beğeni topladı. Ivana Sert kimdir? Ivana Sert'in bikinili fotoğrafı...

MAGAZİN 08.08.2018, 14:09
Ivana Sert'ten İnstagram'da baş döndüren paylaşım! Ivana Sert kimdir?

İvana Sert'ten İnstagram'da baş döndüren paylaşım geldi. İvana Sert'in bikinili ''günaydın'' pozu sosyal medyada büyük beğeni topladı. İvana Sert kimdir? İvana Sert'in bikinili fotoğrafı... 

Yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme oturan Ivana Sert, bikinili pozuyla yine çok konuşuldu. Güneşlenirken çekildiği fotoğrafı 'günaydın' notuyla hayranlarıyla paylaştı. Sert'in paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu. 

IVANA SERT KİMDİR?

Ivana Sert, 25 Ekim 1979 yılında Sırbıstan Belgrad da dünyaya gelmiştir. Boy ve kilosuna bakacak olursak, 1,67 metre boyunda 55 kilodur. Şimdilerde moda tasarımcılığı yapan Ivana Sert aynı zamanda eski manken ve stilisttir.

2002 yılında Türkiye’ ye yerleşmiş ve 2004 yılında ünlü iş adamı Yurdal Sert ile hayatını birleştirmiştir. 2006 yılında bu evlilikten Kayon Ateş adında bir oğulları olmuştur.

Çift, 2013 yılında 2 yıl süren dava neticesinde boşanmışlardır. Boşanma sürecinde eşi Yurdal Sert, Ivana Sert’ in kendisini en yakın arkadaşıyla aldattığını iddia etmiştir.

Genel olarak hayatına bakacak olursak, 16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almıştır fakat, ısrarla manken olmak istemiş ve olmuştur. İlk olarak Sırbistan da Belgrad Güzeli seçildikten sonra Miss Yugoslavya’ya katılır ve daha sonrasında ise ülkemizde düzenlenen Miss Globe’a davet edilir.

Türkiye’ye geldikten sonra bir sürü talihsizlik yaşamasına rağmen, şimdilerde Ivana Sert Türkiye’yi çok sevdiğini hatta burası benim birinci ülkem Sırbistan ikinci sıradadır, diye ifade etmektedir.

Yorumlar (0)