İvana Sert, 'Eurovision İçin Hazırım' dedi

İvana Sert, Yalova Çınarcık Mavish Beach Club’te konser verdi. Ahmet Kaya'nın 'Kum Gibi' şarkısını yeniden yorumlamasıyla pek çok kişinin eleştirisine maruz kalan Sırbistan asıllı modacı Ivana Sert, Türkiye'yi temsil etmek istiyor.

MAGAZİN 03.09.2019, 11:58
İvana Sert, 'Eurovision İçin Hazırım' dedi

Moda dünyasından müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Ivana Sert, açıklamalarda bulundu. Ahmet Kaya'nın şarkısını seslendirdiği için eleştirilen Sert, sesine ve kendisine çok güvendiğini söyledi.

"YAKINDA TURNEYE ÇIKACAĞIM"

İvana Sert, Yalova Çınarcık Mavish Beach Club’te konser verdi. Hakan Akkaya imzalı kostümü ve sahne performansıyla beğeni toplayan modacı “Yakında Avrupa turnesine çıkacağım” dedi. Dans ederken nefesini doğru kullanmak adına diyafram dersleri aldığını da sözlerine ekleyen Sert, “Eurovision için hazırım” açıklamasını yaptı.

Küçük bir not: Türkiye, 2013'ten beri Eurovision'a katılmıyor.

''KUM GİBİ'Yİ RAHAT BIRAK''

Geçen günlerde Ahmet Kaya'nın 'Kum Gibi' şarkısını seslendiren İvana Sert, kısa sürede yorum yağmuruna tutulmuştu. Sosyal medya kullanıcıları tarafından performansı çoğunlukla beğenilmemişti.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da İvana Sert'e ''İstediğin şarkıyı katlet! İstediğin şarkının ağzını burnunu kır! İstediğin şarkıyı zulmün altında inlet! İstediğin şarkıyı perişan et… Ama ne olur 'Kum Gibi'yi rahat bırak. Çünkü 'Kum Gibi' kırmızı çizgimizdir.'' diyerek seslenmişti.

Yorumlar (0)
23°
açık