İşte Benim Stilim yarışmacısı Nazlıcan için türkücü Ceylan dua istedi!

İşte Benim Stilim programında yarışan 25 yaşındaki Nazlıcan, geçtiğimiz günlerde yoğun bakıma alınmıştı. Ünlü türkücü Ceylan'ın yeğeni olan Nazlıcan pankreas iltihaplanmasından dolayı yoğun bakıma alınan genç kadın için gözyaşlarını tutamayan türkücü Ceylan, sosyal medya hesabından yeğeni için sevenlerinden dua istedi.

MAGAZİN 04.12.2019, 16:41 04.12.2019, 18:02
İşte Benim Stilim yarışmacısı Nazlıcan için türkücü Ceylan dua istedi!

Ünlü türkücü Ceylan'ın yeğeni olan ve aynı zamanda 2016 yılında İşte Benim Stilim programında yarışmacı olarak katılan Nazlıcan pankreas iltihaplanması sonucu geçtiğimiz günlerde hataneye kaldırılarak yogün bakıma alınmıştı. Türkücü Ceylan yeğeni Nazlıcan için sosyal medyada sevenlerinden dua istedi.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Rahatsızlandığı ilk günden beri yeğeni için gözyaşı döken Ceylan yoğun bakımdaki yeğeninin sağlık durumunu hakkında Instagram sayfasından açıklama yaptı. Ünlü türkücü, Nazlıcan için yine sevenlerinden dua istedi.

İşte Ceylan'ın yürek burkan o paylaşımı;

"Allah'a çok şükür umudumuz var. Rabbim Nazlıcan'ı bize bağışlayacak. Daha çok genç 25 yaşında. Hepinizden dua bekliyorum biraz sonra yanına gireceğim. İçimiz kan ağlasa da, hepimiz için geçerli hastamız da olsa hepimiz sabah işimize gidiyoruz ama yürek yangın yeri fırtınalar kopuyor içimizde. İnşallah rabbim onu önce ablama sonra da bize bağışlayacak. Allah bütün hastalara, şifa versin. Her şeyin başı sağlık."

"2 AYDIR KARNI AĞRIYORDU"
2. Sayfa programına katılan Ceylan yeğeninin ilk yoğun bakıma kaldırıldığı sırada şunları söylemişşti: "İki aydır karnı ağrıyordu. Annesini üzmemek için söylemedi. İltihabın vücuduna yayılması sonucu kritik sürece girdi" ifadelerini kullandı. Ceylan yaşam mücadelesi veren yeğeninin "Beni kurtar ölmek istemiyorum" dediğini de aktarmıştı.

Yorumlar (0)