İşte Aleyna 'nın Büyük Sırrı

Küçük yaşta herkesin tanıdığı birisi olmanın sırrını açıklayan Aleyna Tilki, ' Kaderiniz gayretinize bağlıdır, şansınıza değil ' dedi.

MAGAZİN 05.01.2019, 16:07
İşte Aleyna 'nın Büyük Sırrı

İlk olarak ismini Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları’nı söyleyerek duyuran Aleyna Tilki, performansının sosyal medyada hızla yayılmasıyla, albüm çalışmalarına başladı. 
Ağustos 2016’da “"Cevapsız Çınlama" single'ı ile Türkiye'de ses getiren bir çıkış yakalayarak popüler hale geldi. 


TÜRKİYE DE BİR NUMARA OLDU


Single'ın YouTube'da yayınlanan klibi 2016'da Türkiye'de en çok izlenen video klip oldu ve bir yıl içinde 300 milyondan fazla izlendi.

Böylece en çok izlenen Türkçe şarkı klibi unvanını yakaladı. Şarkı ise MusicTopTR Resmî Listesi'nda 2 numaraya kadar yükseldi. 
Temmuz 2017'de ilk solo single'ı "Sen Olsan Bari"yi yayımladı ve Türkiye'de aynı listede 1 numara oldu.

Bu yaşına rağmen üzerine sürekli gelindiğini dile getiren Aleyna Tilki, kendi hayat ve başarı sırrınnı sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

 "Hala devam etmekte olan Amerika projem için tekrar Amerika'ya uçuyorum... Ve not; Kaderiniz gayretinize bağlıdır, şansınıza değil... Ve tabii ki gayret de yetmez bazen... Gayretle beraber iyi niyetli, vicdanlı ve adaletli bir insanda olmanız gerekir!!! Yolunuzu kaybettiğinizde, yönünüz vicdanınız olsun. Bir kişiye ihtiyacınız olursa, sarılacağınız tek şey içinizdeki çocukluğunuz olsun... Aleyna'nın sırrı bunlar... Ve bu sırrı vermekten çekinmem. Zaten tüm bunlara sahip olanların, benim sırrıma ihtiyaçları yok" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)