Işın Karaca'nın eski eşleri birbirine girdi!

Işın Karaca'nın eski eşlerindenTuğrul Odabaş'ın Mia ile paylaşımı krize yol açtı! Karaca'nın ilk eşi olan Sedat Doğan, kızı Mia ile ilgili paylaşılan fotoğrafa dair Odabaş'ı tehdit ederek : "Ben rahatsız olursam, rahatsız ederim, beni tanıyanlar bilir. Şimdi Tuğrul, efendi olacaksın, adam olacaksın" dedi.

MAGAZİN 01.12.2019, 11:26
Işın Karaca'nın eski eşleri birbirine girdi!

Işın Karaca ile evliliği sonra eren Tuğrul Odabaş, Karaca’nın Sedat Doğan ile evliliğinden doğan Mia ile ilgili duygu yüklü bir paylaşımda bulunmuştu. Mia ile çekilen bir fotoğrafını paylaşan Odabaş, ““Sevgi neydi? Sevgi emekti! Sevgi yoksunu bir kalp bu dünyadaki insanoğluna verilmiş en büyük cezadır bence. Düşünsene hiçbir şeyi sevemiyorsun, ellerin bir çiçeğe dokunmaktan mahrum kalmış, kalbin kan pompalamak dışında hiçbir şey bilmiyor, ya gözlerin sadece bakıyor ve emeği sadece ekmek zannediyorsun! Sokakta gördüğünüz kediyi, Dedikoducu teyzeyi, Evdeki avizeyi, kokoreç işkembeyi, Şişli Osmanbeyi kısaca yolu sizinle kesişmiş her şeyi, herkesi sevin ve sevdikleriniz için emek sarf edin…Seni seviyorum kızım, Mia Büyükkaraca” notunu yazmıştı.

ŞOV YAPMA!

Mia’nın babası Sedat Doğan, bu paylaşımın üzerine çılgına döndü ve Instagram'da Tuğrul Odabaş’ı tehdit eden bir video yayınladı. Karaca’nın ilk eşi olan Doğan, “Ben rahatsız olursam, rahatsız ederim, beni tanıyanlar bilir. Şimdi Tuğrul, efendi olacaksın, adam olacaksın, dans etmeyeceksin. Ben dansı çok iyi bilirim, sana gerekirse samba da öğretirim. Benim kızımın fotoğraflarını alıp Instagram'da, orada burada kullanıp, Türk halkının duygularıyla oynayıp, bir baba figürü yaratıp sahnelerde şov yapamazsın. Arada okyanuslar da olsa ben senin o sahnenin ışıklarını kapatırım. Adam ol, sessiz ol, efendi ol” dedi.

NEDEN BOŞANMIŞLARDI?

Tuğrul Odabaş ile 3 yıl süren evlliğin ardından boşanan Işın Karaca, ayrılma sebebinin Tuğrul Odabaş'ın kıskançlığı olduğunu söylemişti. 

Yorumlar (0)