Işın Karaca'dan hastalığıyla ilgili açıklama geldi

4 gündür influenza hastalığıyla boğuşan Işın Karaca paylaşımıyla hastalığının devam ettiğini duyurdu. Açıklamasıyla takipçilerine dikkat edin uyarısında bulundu

Işın Karaca'dan hastalığıyla ilgili açıklama geldi

Işın Karaca, önceki gün yüzünde maske olan bir fotoğraf paylaşmış ve influenza virüsü ile uğraştığından yakınmıştı. Ünlü şarkıcıdan yeni bir paylaşım geldi.

İnfluenza virüsü ile zor saatler geçirdiğini duyuran Işın Karaca, yaptığı son paylaşımda hastalığının devam ettiğini duyurdu.

Yaklaşık dört gündür halsiz bir şekilde yatmaya devam ettiğini belirten şarkıcı, Instagram hesabından şu satırları yazdı:
"Hala yataktan çıkamadım canlar ama bu durum afili fotoğraflarımdan paylaşmama engel değil. Toparlanıp hızlıca süslenmek dileğiyle. Yataktan çıkmadan yaşamımın dördüncü günü. Pestilden hallice bir kıvamdayım ama yavaştan toplamaya başladım. Allah her türlü hastalıkla mücadele eden canlara deva versin. Amin. Gelen geçmiş olsun mesajlarınız ayrı, canımın yarısına gösterdiğiniz ilgi ayrı. Cansınız ve ne kadar teşekkür etsem az kalır. İnfluenza kol geziyor. Ateş, eklem, kas, boğaz baş ağrısı. Hepsi üst üste gelince adına influenza diyorlar. Dikkat edin."

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 10:28
YORUM EKLE