İrem Derici'den 'Bakire misin?' sorusuna fotoğraflı cevap!

Ünlü şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabından gelen soruları yanıtlamaya devam ediyor. Daha önce evlilik yapmış olan ünlü şarkıcıya sosyal medya hesabı olan İnstagramdan bomba soru geldi. Bir takipçisinin 'Bakire misin?' sorusuna İrem Derici'den fotoğraflı cevap geldi.

MAGAZİN 03.12.2019, 15:09 03.12.2019, 16:27
İrem Derici'den 'Bakire misin?' sorusuna fotoğraflı cevap!

Ünlü şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabı olan İnstagram hesabından gelen soruları cevaplamaya devam ediyor. Takipçilerinin özel hayatı hakkında sorduğu sorularıda cevaplayan Derici'ye bir takipçisi 'Bakire misin?' sorusu sordu. İrem Derici'den o soruya fotoğraflı yanıt geldi.

"HEMCİNSLERİNE İLGİ DUYDUN MU?"
Özel hayatı ve yaşantısı hakkında her türlü konuya açık yüreklilikle cevap veren İrem Derici, bir takipçisinin "Hemcinslerine ilgi duyduğun oldu mu? Yani kızlara" sorusuna "Yani kızlara diyerek açıkladığın için çok teşekkür ederim. Ben de sağlama yapmış oldum. Bugüne kadar olmadı" dedi. Bu konu hakkında gelen "Sanki sizde kızlara ilgi duyuyor algısı var biraz gibi ama" sorusuna da cevap veren Derici, "Ay aman kime ne duyduğum ne fark eder? Küpeştelere ilgi duyuyorum ben. Küpeşteseksüelim. Oldu mu aşkım" tepkisini verdi.

"BAKİRE MİSİN?"
2014 yılında radyocu ve aranjör Rıza Esendemir ile evlenen ve 2 yıl sonra boşanan İrem Derici, "Bakire misin?" sorusuna Meryem Ana'nın fotoğrafını paylaşarak "Hatta kalın lütfen bağlıyorum" diyerek şaşırttı.

Yorumlar (0)