Her yerde Sen dizisine yeni transfer! Beste Kökdemir kimdir?

FOX TV'nin sevilen dizisi Her Yerde Sen'e güzel oyuncu Beste Kökdemir katıldı. Dizide 'Eylül' karakterini canlandıracak olan oyuncu hakkında bilgiler merak konusu oldu. Peki, Beste Kökdemir kimdir? Beste Kökdemir kaç yaşında? Hangi dizilerde rol aldı?

MAGAZİN 18.09.2019, 17:52
Her yerde Sen dizisine yeni transfer! Beste Kökdemir kimdir?

Güzel oyuncu Beste Kökdemir, FOX TV'de yayınlanan Her Yerde Sen dizisine dahil oldu. "Eylül" karakterine hayat verecek olan ünlü oyuncunun diziye dahil olmasının ardından hakkındaki bilgiler de merak konusu oldu. İşte Beste Kökdemir kimdir, kaç yaşındadır, hangi dizilerde rol aldı? sorusunun cevabı...

Beste Kökdemir kimdir?

Beste Kökdemir, 29 Ağustos 1993'de Sinop'ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Sinop'ta tamamlayan genç oyuncu, istanbul Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünü kazandı. Fakat bir sene sonra bırakıp Bilgi Üniversite Sahne ve Gösteri Sanatları bölümüne geçiş yaptı.

Beste Kökdemir, İstanbul'a geldiği zamanda ajanslara fotoğrafını gönderdi. 2012 yılında ise bu çabası sonuç verdi. Başrollerinde Yetkin Dikinciler, Derya Alabora, Mustafa Uğurlu ve İdil Fırat'ın oynadığı Çıplak Gerçek adlı yapımda oynadı. Bu oyunla da oyunculuk hayatı başlamış oldu. Sonrasında Not Defteri dizisinde zengin aile kızı Selin'i canlandırdı. 2015 yılında ise Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide yer aldı. Burada ise Açelya adlı karakteri canlandırdı.

Rol aldığı diziler ve filmler

2018 - Kalbimin Sultanı – Bezmi Alem

2017 - Taş (Suna) (Sinema Filmi)

2015 - Tatlı Küçük Yalancılar (Açelya) (TV Dizisi)

2015 - Muhteşem Yüzyıl: Kösem – Meleksima Hatun

2015 - Poyraz Karayel 2. sezon (TV Dizisi)

2014 - Not Defteri (Selin) (TV Dizisi)

2013 - Behzat Ç. (TV dizisi)

2012 - Çıplak Gerçek (Hazal) (TV Dizisi)

Yorumlar (0)