Her Yerde Sen dizisinden flaş final kararı!

FOX TV'de izleyiciyle buluşan Her Yer Sen dizisi final kararı aldı. Başrollerini Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın paylaştığı beğenilerek izlenen dizi 23. bölümde ekranlara veda edecek. 3 hafta sonra final yapacak olan Her Yerde Sen, "En İyi Romantik Komedi Dizi Ödülü"nün sahibi olmuştu.

MAGAZİN 07.11.2019, 00:04 07.11.2019, 00:17
Her Yerde Sen dizisinden flaş final kararı!

FOX TV'nin beğenilerek izlenen dizisi Her Yerde Sen'den şaşırtan final kararı... Başrollerini Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın paylaştığı Her Yerde Sen dizisi için final kararı alındı. "En İyi Romantik Komedi Dizi Ödülü"nün de sahibi olan dizi, 23. bölümüyle izleyicilere veda edecek.

FOX TV'nin sevilen dizisi "Her Yerde Sen" izleyicilerini üzecek haber geldi. Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat'ın paylaştığı dizi için final kararı alındı. Dizi, 3 hafta sonra, 23'üncü bölümde final yapacak.

Karga Seven Pictures'ın FOX için çektiği "Her Yerde Sen" için final kararı alındı. Başrolünü Furkan Andıç ve Aybüke Pusat'ın başrolünü oynadığı dizi, 20 hafta boyunca seyirciyle buluşmuştu.

HER YERDE SEN NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Dizinin 23. bölümde ekrana veda edeceği öğrenildi. Dizi dün akşam düzenlenen Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödül Töreni'nde de "En İyi Romantik Komedi Dizi Ödülü"nün de sahibi olmuştu.

Yorumlar (0)