banner123

Hanife ifşa etti! Bana küfür ediyorlar...

Zuhal Topal ve Esra Erol'un izdivaç programlarında ünlü olan hanife başını açtı gündemden düşmüyor... Sosyal medyada büyük tepki toplayan Hanife Gürdal, "Bana hakaret ediyorlar ama sonra kıyafetlerimi istiyorlar" elimde belgeleri var diyerek ifşa etti...

MAGAZİN 15.06.2019, 14:26
Hanife ifşa etti! Bana küfür ediyorlar...

Zuhal Topal ve Esra Erol'un izdivaç programlarında ünlü olan Hanife tesettürlü gelin adayı Hanife Gürdal bir dönemin en popüler isimlerindendi. Başını açan gelin adayı Hanife Gürdal, kendisine küfür edenlerin mesajlarını ifşa etti.

KÜFÜR EDENLERİ İFŞA ETTİ...

Başörtüsünü çıkardığı için eleştirilerin hedefi olan fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, kendisine hakaret edenlere açtı ağzını yumdu gözünü. Gürdal, "Bana küfür edenler özelden yazıp kıyafetlerimi istiyorlar" diyerek mesaj atanları ifşa etti.İzdivaç programları ile fenomen haline gelen gelin adayı Hanife Gürdal, geçtiğimiz günlerde tesettürden çıktığını duyurmuştu.Sosyal medyada büyük tepki toplayan Hanife Gürdal, gelen küfürlü yorumlara daha fazla dayanamadı ve kendisine hakaret edenlerin özelden mesaj atıp kıyafetlerini istediklerini söyledi.

"TÜRBAN SENDEN KURTULDU"

Gürdal sosyal medya hesabından, "Benim videoların altına "Allah senin belanı versin rezil ,türban senden kurtuldu" diye mesaj atan arkadaşlar var ya onlar bana özelden 'Lütfen bana kıyafetlerini yollar mısın? Benim giyecek hiç bir şeyim yok' diye mesaj atıyorlar.

"BAŞIMI AÇTIM, VÜCUDUM KAPALI..."

Benim iki tane kız kardeşim var kıyafetlerimi de kimseye vermiyorum. Vereceğim yerlere kıyafetlerimi verdim, gerekli yardımlarda bulundum. O kıyafetleri ben giyiyorum hala usturuplu giyiniyorum çünkü, usturupsuz da giyinebilirim bu da sizi ilgilendirmez. O yüzden hiç boşuna mesaj atmayın açmış olduğum sadece başım vücudum hala kapalı" diyerek gelen küfürlü yorumlara böyle tepki gösterdi

Yorumlar (0)