Hande Yener Afrikalılarla klip çekti

Hande Yener Afrika'nın klip çekimi için yerli halkıyla kamera karşısına geçti. Zanzibarlı çocukların da yer aldığı çekimde mutluluklarının herkese umut aşılayacağını ifade etti.

MAGAZİN 18.04.2019, 16:17 18.04.2019, 17:29
Hande Yener Afrikalılarla klip çekti

Türk Pop Müziğin kraliçesi Hande Yener, önümüzdeki günlerde piyasaya çıkaracağı yeni şarkısının video klibini Afrika’da çekti. Yönetmenliğini Gülşen Aybaba ve Aytekin Yalçın’ın üstlendiği klip, Afrika’nın Zanzibar adasında gerçekleşti. Yener’e klipte yerli halk da eşlik etti. Çocukların ilgi gösterdiği çekimler renkli görüntülere sahne oldu. Kıyafeti çok konuşulacak!

Yener’e klip için özel tasarım kıyafetler hazırlandı. Kostümlerle kamera karşısına geçen başarılı sanatçı, klibi kadar kıyafetleri ile de iddiasını ortaya koydu. 10 gün Afrika’da kalan Hande Yener, "Yoksulluğun hüküm sürdüğü bu coğrafyada çocuklar tüm olumsuzluklara rağmen, hayatın gülen yüzleri olmayı başarabiliyorlar. Gülümseyerek ne kadar güçlü olduklarını hepimize gösteriyorlar. Orada kaldığım sürece küçücük kalplerden çok şey öğrendim. Orada olmak, onların hayatlarına dokunmak çok özeldi" diye konuştu.

Yorumlar (0)
28°
açık