Hande Ataizi sevgilisiyle toplu taşıma aracında görüntülendi

Hande Ataizi, geçtiğimiz haftalarda Ümraniye’de sevgilisi Dinç Aydoğdu ile halk otobüsünde görüntülendi. Ataizi, '' Benim için otobüse binmek bir keyif. Görsün bunu insanlar'' dedi.

MAGAZİN 14.10.2019, 14:08
Hande Ataizi sevgilisiyle toplu taşıma aracında görüntülendi

''Benim için otobüse binmek bir keyif''

Geçtiğimiz haftalarda Ümraniye’de sevgilisi Dinç Aydoğdu ile halk otobüsünde görüntülenen Hande Ataizi’ den açıklama geldi.

Hande Ataizi sevgilisi Dinç Aydoğdu ile birlikte geçtiğimiz haftalarda Ümraniye’de halk otobüsünde görüntülenmesinin ardından, kendisi için otobüse binmenin keyifli olduğunu ve bu durumu insanların görmesini istediğini aynı zamanda fotoğraflarının çekilmesinin hoşuna gittiğini belirtti. Ataizi, ''Hepsi için demiyorum, ama bazı parası olan insanların toplu taşımayı zül görme durumu var. Benim için otobüse binmek bir keyif. Görsün bunu insanlar. Otobüste fotoğrafımın çekilmesi hoşuma gitti" ifadelerini kullandı.

''Trafik sıkıntısı yaşamamak için toplu taşıma''

Bir yıl kadar Amerika’da yaşadığını, Türkiye de göz önünde olan insanların gergin olduğunu ve toplu taşımayı trafik sıkıntısı çekmemek için kullandığını dile getiren Ataizi"Bir yıl Amerika'da yaşadım. Burada göz önünde olan insanlarda gerginlik var. Düşük ekonomik durumdan gelip ünlü olunca bir anda havaya giriyorlar. Ben trafik sıkıntısı yaşamamak için sık sık toplu taşımayı kullanıyorum’’ dedi.

Yorumlar (0)