Hamile olan Bergüzal Korel'den kötü haber

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, geçtiğimiz günlerde hamilelik haberini sevenleriyle paylaşmıştı. Ünlü oyuncu 'Kızlar ve oğlanlar' adı tiyatro oyununda yaşadığı rahatsızlık nedeniyle doktoru tarafından sahneye çıkmaması için yasak geldi. Korel, instagram hesabından hamilelik süresince sahneye çıkmayacağını duyurdu.

MAGAZİN 21.09.2019, 15:23
Hamile olan Bergüzal Korel'den kötü haber

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel hamilelik süresi boyunca sahneye çıkamayacağını sosyal medya hesabından duyurdu. Korel, Kızlar ve Oğlanlar adlı tiyatro oyunu sırasında yaşadığı olumsuz bir durum nedeniyle doktoru tarafından sahneye çıkması yasaklanan sosyal medya hesabından hamilelik süreci boyunca sahnede olmayacağını duyurdu.

Kızlar ve Oğlanlar adlı tiyatro oyunu sırasında yaşadığı olumsuz bir durum nedeniyle Bergüzar Korel'e doktoru tarafından sahneye çıkma yasağı konuldu. Başarılı oyunculuk kariyeriyle akıllara kazınan oyuncu, hamilelik sürecinde sahnede olamayacağını söyledi.

Sosyal medya hesabından duyurdu

Sosyal medya hesabı üzerinden hamilelik süreci boyunca sahnede olamayacağını duyuran Korel, "Çok severek oynadığım, yıllar sonra koşarak beni sahneye götüren duygularla dolu, Kızlar ve Oğlanlar oyunumuzun iptal olduğunu üzülerek bildirmek isterim. Oyunumuzun yeni sezonu için yaptığımız ilk provasında her hamilelik sürecindeki anne adayını korkutacak ve gebelik sürecine tehdit ve tehlike oluşturacak bir durum yaşanması sebebiyle yapılan tetkikler sonucunda doktorum tarafından sahneye çıkışım yasaklandı. Çok şükür ki bebeğimin de benim de sağlığımız yerinde. Hamilelik sürecimde sizin karşınıza çıkmayı çok istedim ama maalesef olmadı" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)