Hakan Muhafız'da Leyla kimdir? Leyla hakkında bilinmeyenler

Ayça Ayşin Turan kimdir? Kaç yaşında? soruları Hakan Muhafız dizisindeki Leyla karakterinden sonra araştırılmaya başlandı. Netflix'in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız yayınlandığı ilk bölümü ile dikkatleri üstüne çekti. Oyuncu Ayça Ayşin Turan dizide Leyla karakterine hayat veriyor. Haberimizde Hakan muhafız Leyla ve Ayça Ayşin Turan hakkında merak edilen detayları bulabilirsiniz.

MAGAZİN 16.12.2018, 11:45
Hakan Muhafız'da Leyla kimdir? Leyla hakkında bilinmeyenler

Ayça Ayşin Turan kimdir? Kaç yaşında? sorularının detaylı yanıtı haberimizde. Peki Hakan Muhafız Leyla kimdir? 14 Aralık Cuma günü izleyiciyle buluşan Netflix'in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız'da Leyla karakteri dikkatleri çekti.  The Protector IMDB'ye yüksek giriş yaptı. Muhafız IMDB'de 9,3 puan aldı. Hakan Muhafız dizisinde Leyla ile ilgili ve Leyla karakterine hayat veren genç oyuncu Ayça Ayşin Turan hakkında merak edilenler haberimizde. 

AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992'de doğdu. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimine devam eden oyuncu pek çok dizide rol almıştır. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan’ın oyuncu koçu Ferit Selçuk’tur. Ayrıca Sinop Belediye Konservatuarı’nda da eğitim görmüştür.

2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde “Gülfem” rolüyle televizyona adım atan oyuncunun asıl çıkışı Karagül dizisindeki “Ada” rolüyle olmuştur. 2014’te yayın hayatına adım atan Karagül dizisinde Ece Uslu, Şerif Sezer, Yavuz Bingöl gibi isimlerle beraber rol almıştır.

İlk sinema filmi, 2015’te Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaştığı Özcan Deniz imzalı “Sevimli Tehlike”dir.

26 yaşındaki genç oyuncu son olarak geçtiğimiz gün birinci bölümüyle ekranlarda olan “Meryem” dizisinde ilk başrolünü oynadı. Güzel oyuncu son olarak The Protector” (Hakan: Muhafız) isimli projede yer aldı.

ÇOK AĞLADIM AMA PES ETMEDİM

Turan daha önce verdiği bir röportajda en büyük hayalini gerçekleştirmek için Sinop’tan İstanbul’a gelişini şöyle anlatmıştı: “Sinop’ta doğup büyüdüm. Oyunculuk çocukluk hayalimdi gibi bir klişe söylemeyeceğim ama küçük yaşlardan beri ileride ne tür bir meslek yapmam gerektiğini çok iyi biliyordum. Sanatla ilgilenecektim. Bu sayede İstanbul’a kalıcı olarak yerleştim. İstanbul’un kaosu başlarda beni korkuttu. Çok ağladım. Geri dönmeyi düşündüğüm zamanlar oldu ama pes etmedim. En büyük destekçim annemdi.”

HAKAN MUHAFIZ YÜKSEK BİR GİRİŞ YAPTI

Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Yurdaer Okur'un başrollerde oynadığı Hakan: Muhafız dizisi yayınlanan 1. sezonuyla büyük beğeni topladı.Yayınlanmadan önce büyük bir heyecanla beklenen ve ilk bölümleriyle büyük ilgi gören Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinin IMDb puanı da belli oldu.

SOSYAL MEDYADA EN ÇOK KONUŞULAN KONU OLDU

İlk Türk Netflix dizisi olan Hakan : Muhafız (The Protector) İstanbul'u korumak zorunda olan bir kahramanın fantastik hikayesini anlatıyor. Dizinin 1. sezonu 14 Aralık Cuma Netlix'te yayınlandı. 45 dakikalık 10 bölümden oluşan Hakan : Muhafız dizisinin ilk sezonu büyük ilgi gördü. Hakan : Muhafız sosyal medyada da en fazla konuşulan konulardan oldu.

IMDB'YE YÜKSEK GİRİŞ YAPTI

Hakan: Muhafız (The Protector) IMDb'ye de 9.3 gibi yüksek bir puanla giriş yaptı.

Yorumlar (0)