Hakan Muhafız 1. bölümde neler olacak? | Muhafız 1. Bölüm izle

Hakan Muhafız 1. bölüm izleme linkini haberimizde bulabilirsiniz Ayrıca merak eden vatandaşlar için 'Hakan Muhafız nereden izlenir?' sorusunun yanıtını da araştırdık. Hakan Muhafız dizisinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü,Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş, Okan Yalabık, Yurdaer Okur,Burçin Terzioğlu ve Saygın Soysal rol alıyor. Hakan Muhafız izleyici tarafından araştırılıyor. The Protector‘un birinci sezonu artık platform üzerinden izlenebilir durumda. Yaklaşık 45 dakikalık 10 bölümden oluşan dizinin tamamına Netflix‘ten erişim sağlayabilirsiniz. İşte Hakan Muhafız 1. bölüm izleme linki ve dizi ile ilgili merak edilenler...

Hakan Muhafız 1. bölümde neler olacak? | Muhafız 1. Bölüm izle

Hakan Muhafız 1. bölüm izleme linkini haberimizde bulabilir tıklayarak dizinin ilk bölümünü izleyebilirsiniz. Diziseverler Hakan Muhafız nereden izlenir? diye merakla araştırıyor. Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi 14 Aralık cuma günü izleyicilerle buluştu. The Protector (Hakan: Muhafız) dizisinin Türkiye saati ile 11.00’de, yaklaşık 45 dakikalık 10 bölümden oluşan birinci sezonun tamamına Netflix platformundan erişim sağlanabilecek. İşte Hakan Muhafız 1. bölüm izleme linki ve dizi hakkındaki her şey... 

HAKAN MUHAFIZ KONUSU NE? 

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz. Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak.

Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

HAKAN MUHAFIZ 2. SEZON OLACAK MI? 

Netflix’in ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız (The Protector) ilk sezonuyla 14 Aralık tarihinde yayınlanacak.

Hakan karakteriyle dizinin başrolünde yer alan Çağatay Ulusoy, İstanbul’un güvenliği için maceradan maceraya atlayacak.

İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı mücadele edecek olan Hakan, düzenlenen galada müjdesinin verildiği üzere ikinci sezonuyla da karşımıza çıkacak. Çağatay Ulusoy’a Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü’nün eşlik ettiği dizinin ikinci sezonunda Bora Kuzum ve Engin Öztürk’te kadroya katılacak.

Ekim ayının başında ilk tanıtım videosu ile karşımıza çıkan, 14 Kasım'da yayınlanacak. 

YORUM EKLE