Hadise: ''Yalnız olduğumu kim söyledi?''

Kıbrıs'taki konserinin ardından muhabirlerin özel hayatını sorması üzerine samimi açıklamalarda bulunan Hadise, merak edilenleri paylaştı.

MAGAZİN 18.11.2019, 11:45 18.11.2019, 11:53
Hadise: ''Yalnız olduğumu kim söyledi?''

Önceki gün Kıbrıs'ta sahne alan Hadise,özel hayatıyla ilgili merak edlen sorulara cevap verdi.Muhabilerin ''Yalnızlıktan sıkıldınız mı ?''  sorusuna: ''Kim diyor yalnız olduğumu? Olsa da söylemem,bu benim özelim,kendi hayatımdaki altın kuralım.''yanıtını verdi.Bir zamanlar Sinan Akçıl'la da ilişki yaşayan Hadise,artık özel hayatıyla ilgili radikal kararlar almış.

Moduma bağlı

Kıyafetinden bahseden Hadise, "Parladık bügün yine. Bunlar böyle aynalı, çizmedekilerin hepsi taş, kıyafet de aynalı ve taşlı detaylar var. Patlamayı seviyorum ben sahnede. Seviyorum, bazen de çok basit simsiyah birşey tercih edebiliyorum. Moduma bağlı diyebiliriz. Bugün kendimi enerjik, şıkır şıkır hissediyorum" diye konuştu.

Murat Boz’la Avrupa turnesine çalacak olan Hadise, "Tam tarihleri belli değil. Güzel bir Avrupa turnesi olacak. İkimizin de en hit şarkılarından oluşan güzel birkaç şarkıda birbirine akan iki sahne olacak. Murat da çok heyecanlı, ben de... Tekrar yakın zamanda oturup, konuşup üzerinden geçeceğiz. Güzel olacak. Sonuçta müzik yapacağız, sahnede olacağız. Benim en sevdiğim yer sahne zaten" dedi.

Yorumlar (0)