Hadise, Murat Gezer ile yeni bir ilişkiye mi başladı? O iddialara yanıt...

Son günlerde kulislerde konuşulanlara göre Hadise geçen sene uçak kazasında hayatını kaybeden Mina Başaran'ın nişanlısı Murat Gezer ile bir aşk yaşamaya başladı. Hadise bu iddialara yanıt verdi. İşte o açıklama...

MAGAZİN 29.04.2019, 16:20 29.04.2019, 17:08
Hadise, Murat Gezer ile yeni bir ilişkiye mi başladı? O iddialara yanıt...

MİNA BAŞARAN'IN NİŞANLISIYDI...

Başaran Holding'in sahibi Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran geçen sene bekarlığa veda partisinden dönerken İran'da uçaklarının düşmesi nedeniyle vefat etmişti.
Nişanlısı Murat Gezer bu olaydan sonra büyük bir bunalıma girmiş ve kimseyle ismi duyulmamıştı. Son günlerde ise Murat Gezer ve Hadise'nin iletişim halinde olduğu iddia edilmeye başladı ve bir anda Murat Gezer ve Hadise tüm medyanın odak noktası oldu.

"GÖZLERDEN UZAK GÖRÜŞÜYOLAR..."

Haberlere göre sürpriz ikili gözlerden uzak bir şekilde buluşup dertleşiyor. Genç iş adamı hem merhum nişanlısına saygı göstermek hem de Hadise'yi yakından tanımak için her şeyi zamana bırakmak istiyor. 34 yaşıdaki genç popçunun ise Murat Gezer'in bu kararına saygı duyuyor.

HADİSE BU İDDİALARA NE DİYOR?

Uzun süredir kalbi boş olan ve birçok kişiyle adı aşk dedikodularına karışan Hadise ise menajeri aracılığıyla iddialara yanıt verdi .

"Murat Gezer benim kardeşimin grubunda onunla yakınlaştığım doğru değil." 

Yorumlar (0)