Hadise gazetecinin sorduğu o soruyu duyunca ateş püskürdü!

Murat Boz ve Aslı Enver ayrılığının duyulmasının ardından çifti ayıran kişi olduğu iddiasıyla hedef okları Hadise’ye çevrilmişti. Hadise katıldığı bir davet çıkışında gazetecinin sorduğu soruyu duyunca çılgına döndü.

MAGAZİN 08.11.2019, 17:32 08.11.2019, 17:46
Hadise gazetecinin sorduğu o soruyu duyunca ateş püskürdü!

İlişkilerindeki çalkantılarla gündeme gelen Aslı Enver ve Murat Boz, geçtiğimiz günlerde birlikteliklerini sonlandırdıklarını duyurdular. Murat Boz’la samimiyeti sebebi ile ayrılığa sebep olarak gösterilen isim Hadise olmuş, ünlü şarkıcı hakkındaki iddiaları sert bir dille yalanlamıştı.

Saygısızlık olarak nitelendirdi

Bir davet çıkışı görüntülenen Hadise'ye konuyla ilgili "Sosyal medyada Murat Boz ve Aslı Enver ayrılığına sizin neden olduğunuz iddia edildi. Ne diyeceksiniz?" sorusu yöneltildi.

Hadise, muhabirlerin sorusuna sert yanıt verdi. Güzel şarkıcı "Bu soruya cevap bile vermeyeceğim. Saygısızlık bu! Biz dostuz Murat'la, bunu yıllardır söylüyoruz. Bu saatten sonra bu konuların hala konuşulması çok can sıkıcı. Aslı ve Murat'ı da çok seviyorum. Onların özel hayatını kamera önünde konuşmam." açıklamasıyla dedikodulara son noktayı koydu.

Yorumlar (0)