'Güldür Güldür'de kimler ayrıldı, kimler kaldı? Güldür Güldür ayrılan oyuncular...

Show TV'de yayınlanan 'Güldür Güldür Show'dan ayrılan ve programa devam edecek isimler açıklandı. Ekranların kahkaha attırarak izleten programı 'Güldür Güldür'de kimler ayrıldı, kimler kaldı?...

'Güldür Güldür'de kimler ayrıldı, kimler kaldı? Güldür Güldür ayrılan oyuncular...

Vatan Gazetesi'nden Oya Doğan, sevilen eğlence programı 'Güldür Güldür Show'un yeni sezonuna dair önemli bilgiler verdi. Oya Doğan'ın, Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan'ın açıklamalarından yola çıkarak kaleme aldığı "Güldür Güldür'de Ne Olacak?" başlıklı yazısından bir bölüm şöyle:

"Güldür Güldür benim gözbebeğim. Geçen 5 yıllık zaman içerisinde inişli çıkışlı günler geçirdik.

Bu yıl çok zorlu geçti. Biz de Güldür Güldür’de hazırlıksız yakalandık. Sezon boyunca Güldür Güldür, yazları da iki tane film yaptıkları için yazarlar ve oyuncular çok yorulmuştu. Ve kendini bir türlü yenileyemiyordu.

Yapımcıyla beraber bir karar aldık. Bu yaz onlar film yapmadılar. Biz de ara verdik. Yeniden yazılsın, yeni karakterler eklensin istedik.

Şimdi Güldür Güldür’den gidenler oldu. Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay kesin olacak isimler. Onur Buldu (Bilal karakteri) başka bir kanalda yeni bir programa başlıyor. İnşallah işi başarılı olur ama orada işler yürümezse Güldür Güldür’e geri dönecek.

Haftaya oyuncu seçimlerine başlayacağız. Ocak ayında kısmetse geri dönüyorlar." 'Güldür Güldür’ün bir yere gittiği yok, yenilenmiş bir halde yeniden ekranda olacak. Öte yandan İrem Sak'ın 'Güldür Güldür'den ayrılığı, geçtiğimiz sezon sonu duyurulmuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
bahar ibrahimova
bahar ibrahimova - 4 ay Önce

onur buldu gitmesin