Gülben Ergen: Yeşim Salkım 'ın ''Beni ve çocuklarımı öldürmesinden çok korkuyorum''.

Gülben Ergen, kendisini ve çocuklarını ölümle tehdit ettiği iddiasıyla Yeşim Salkım hakkında suç duyurusunda bulundu. Gülben Ergen, Yeşim Salkım’ın ‘O kadını bitireceğim’ mesajını delil olarak sundu. Çok korktuğunu ekleyen Ergen, 'Artık nasıl davranacağımı şaşırdım ' diye ekledi.

MAGAZİN 05.01.2019, 15:25
Gülben Ergen:  Yeşim Salkım 'ın ''Beni ve çocuklarımı öldürmesinden çok korkuyorum''.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir ödül törenine katılan Gülben Ergen, kendisine tehdit, şantaj ve hakaret dolu sözler sarf eden Yeşim Salkım'ı savcılığa ihbar etti. Aralık ayında düzenlenen bir ödül töreni kapsamında Gülben Ergen, 38 okul açıp binlerce öğrenciye eğitim imkanı sağladığı için ödüle layık görülmüştü. Ancak sonrasında Yeşim Salkım, Gülben Ergen aleyhinde televizyon kanallarında ve sosyal medya üzerinden açıklama yaparak onu eleştirdi. 

''O ÖDÜL BENİM HAKKIMDI''

İddiaya göre; Yeşim Salkım:

"Ben Hakan Uzan'ın eski karısıyım, bu işlerin nasıl gittiğini iyi bilirim. O ödül benim hakkımdı. O ahlaksız kadını davet edip ödül vereceğinize benim hakkımı yediniz. Bu iş artık kan davasına dönüştü. Beni davet bile etmediniz. Gülben Ergen'i bitireceğim. Benim o kadını yok etmeme engel olamayacaksınız." diye yapımcıya mesaj yolladı.

Yapımcı da,Yeşim  Salkım'dan gelen mesajları Gülben Ergen'e göndererek dikkatli olması konusunda uyardı. Ergen ise İstanbul Adliyesi'ne giderek bu mesajları delil österip suç duyurusunda bulundu.

''ÇOCUKLARIMI VE BENİ ÖLDÜRMESİNDEN ÇOK KORKUYORUM''

Gülben Ergen, "Yeşim Salkım, bana ait olduğu iddia edilen görüntüleri herkese göstererek itibarımı zedeliyor. Kariyerime, saygınlığıma ve çocuklarıma zarar gelmesinden korkuyorum. Salkım'dan şikayetçiyim" diye ifade verdi. Bunun üzerine Yeşim Salkım hakkında soruşturma başlatıldı.

Yeşim Salkım 'dan sosyal medya üzerinden gecikmeyen mesajda ise:

"Hayatımın özeti kimsenin karalamasına izin vermeyeceğim önce Allah sonra yıllardır hiç değişmeyen ve geçmişi tertemiz bir kadın olarak ne ailemin ne çocuklarımın ne de beni seven insanların güvenini sarsmadım sarmadan yoluma devam edeceğim...Bu güne kadar sadece çocukları ve Ailesi için mücadele veren bir kadın olarak arkama hiç kimseyi almadan yaşadım sözüm senettir hiç bir gün hayatımda kara bir sayfam olmadı olamaz da şimdi buradan herkese açık çek varsa önüme getirin ama önce o elinizi vicdanınıza koyun fesinizi önünüze ben bu insanların konuştuğu dili bilmiyorum ben tam kendime göre ben tam dünyaya göre... Peki sizin adınız ne??? Benim dengemi bozmayın... Allah Kerim Allah er yada geç adaletini gösterir o güne kadar hep tek başına hep dimdik çok şükür. Allah ıslah etsin Allah affetsin." yazıyor.

Yorumlar (0)