Gülben Ergen'den duygu dolu paylaşım: ''12 yıldır iki kolumda iki can''

Gülben Ergen'in Mustafa Erdoğan ile evliliğinden olan ikizleri Ares ve Güney 2009 yılında dünyaya gelmişti. Gülben Ergen, kucağında iki çocuğuyla verdiği pozu Instagram'da paylaştı. Ergen, altına duygu dolu bir not düşerek takipçilerinden çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

MAGAZİN 21.10.2019, 15:52
Gülben Ergen'den duygu dolu paylaşım: ''12 yıldır iki kolumda iki can''

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, geçmiş yıllara ait bir fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı. İkiz bebekleriyle verdiği pozu yayınlayan Ergen, paylaşımının altına düştüğü duygusal notla dikkat çekti.

Takipçileriyle paylaştığı özel karenin altında annelik sürecine dair önemli bilgiler veren şarkıcı, paylaşımının altında şu ifadeleri kullandı: “12 yıldır iki kolumda iki canı taşırken, ayak bileğimi sımsıkı kavrayan bir can daha var. İki kolumu, bir bacağımı yok sayıp, tek ayakla yürürken…Ettik dört can. Sağa bakarken, solu hissedip , bi çaprazdan, bi arkadan gelecek darbelere eğilirken, bizden teğet geçti mermiler. Evlatlar hissetmeden, beni delip geçenleri saymazsak

Çok sayıda sosyal medya kullanıcısının yoğun ilgi gösterdiği paylaşıma Ergen'in yakın dostları Pınar Altuğ Atacan ve Demet Akalın yorumda bulundu. Demet Akalın, meslektaşı Gülben Ergen'e “Bitane kızın olmalı kulağının arkasını bile öpen ay sen o zaman şenliği gör” yorumunu yaptı.

Yorumlar (0)