Guido Senia Şeyma Subaşı'nı aldattı mı? Guido'dan o iddialara cevap

Sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı ile İtalyan sevgilisi Guido Senia hakkında flaş iddia ortaya atıldı. Guido Senia'nın Şeyma Subaşı'nı aldattığı öne sürüldü. Guido Senia o iddialara cevap verdi. Şeyma Subaşı ise sessizliğini korumaya devam ediyor.

MAGAZİN 04.12.2019, 14:43
Guido Senia Şeyma Subaşı'nı aldattı mı? Guido'dan o iddialara cevap

Şeyma Subaşı'nın İtalyan Sevgilisi Guido Senia tarafından aldatıldığı iddia edildi. Guido Senia bu iddiaları yalanlayarak cevap verdi. 

İtalyan DJ Gudio Senia, Şeyma Subaşı'yı bir Türk kadınla aldattığı yönünde çıkan haberleri yalanladı. Bir haber sayfasının paylaşımına cevap veren Senia, "Nasıl aptal olunabiliyor" diyerek herkesi de şaşırttı.

Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı ile olan evliliğini bitirdikten kısa bir süre sonra aşk yaşamaya başladığı İtalyan DJ sevgilisi Guido Senia tarafından ihanete uğradığı iddia edildi. İhanet iddiasıyla kısa sürede magazin gündemine oturan Senia'dan ilk açıklama geldi.

ŞEYMA ALDATILDI MI?

Magagenius isimli magazin sayfasının iddiasına göre İtalyan DJ, Şeyma Subaşı'yı bir Türk kızıyla aldattı. İtalyan DJ Guido Senia'nın Dubai'de S.B. isminde isminde bir Türk kızı ile gece kulübünde sarmaş dolaş eğlendiği belirtildi.

İHANET İDDİALARINA 'APTAL' CEVABI

Hakkında çıkan haberlere sessiz kalamayan Senia, bir Instagram haber sayfasının kendisiyle alakalı haberine şu cevabı verdi: "Benimle fotoğraf çekmek isteyen bir hayran. Aman tanrım çocuklar nasıl aptal olabiliyorsunuz? Saygı lütfen."

ŞEYMA SUBAŞI SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Öte yandan ihanete uğradığı iddia edilen Şeyma Subaşı, sessizliğini korumaya devam ediyor. Subaşı, son olarak dün akşam katıldığı ödül töreninin partisinde dans ederken görüntülendi.

GUİDO SENİA'NIN O İHANET GÖRÜNTÜLERİ

Yorumlar (0)