Gönül Yazar'dan şok eden açıklama! "Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı beni de kandırmaya çalıştı"

Ünlü sanatçı Gönül Yazar, sosyal medya hesaplarının şifrelerinin yazılı olduğu bir kağıdı yanlışlıkla paylaştı. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının sunucuları durumu farkedip uyarması sonucu programa bağlanan Gönül Yazar Zerrin Özer'in boşanmakta olduğu eşi Murat Akıncı ile ilgili şok edici sözler sarfetti.

MAGAZİN 07.10.2019, 13:36
Gönül Yazar'dan şok eden açıklama! "Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı beni de kandırmaya çalıştı"

Ünlü sanatçı 83 yaşındaki Gönül Yazar, sosyal medya hesabından peş peşe fotoğraf paylaşırken yanlışlıkla şifrelerinin yazılı olduğu fotoğrafı da paylaştı. Kanal D ekranlrında yayınlanan 2. Sayfa programının sunucuları durumu fark edip fotoğrafı hemen kaldırttı. 


TELEFONLA PROGRAMA BAĞLANDI
Canlı yayındayken Yazar'ın paylaşımını gören 2. Sayfa programının sunucuları, sanatçıyı hemen uyardı. Uyarı sonrası paylaşımı sildiren Yazar, canlı yayına telefonla bağlanarak sunucularla sohbet etti.

"BENİ DE DOLANDIRMAK İSTEDİ"
Özel hayatından bahseden Yazar, hayranlarının kendisinden yaşça küçük sevgilisi için 'Sen de Zerrin Özer gibi olursun evlenme' yorumlarına sitem etti. Yazar, Zerrin Özer'in nikah masasına oturduğu kişinin 36 saat sonra dolandırıcılıkla suçlandığını öğrendikten sonra boşanma kararı aldığı Murat Akıncı'nın kendisini dolandırmak istediğini anlattı. Yazar, herkesi şaşkına çeviren olayı şu sözlerle anlattı: "Zerrin Özer'in başına gelen benim başıma gelmez. O adam (Murat Akıncı) 7 sene evvel beni de yokladı. Ben 6 Mayıs'ta sizin programa geldiğimde anlatacaktım ama o gün program kısa kesildiği için anlatamadım. Murat Akıncı bana mesaj atarak 'Kredi kartı borcum var nakitin var mı sıkıştım' dedi. Ben de ben yalnız yaşıyorum kapı çalıyor onu açmaya gidiyorum dedim. Zerrin'in başına böyle bir şey geldiğini duyunca ağladım. O zaman benim böyle telefonum yoktu bilgisayar üzerinden irtibata geçti.

"ÇAY İÇMEYE GELMEK İSTEDİ"
Bu olayı sevgilim Rüzgar'da biliyor. Çay içmeye gelmek istedi. 'Biz annemle Yuşa Hazretlerine gittim dua ediyoruz sana da ediyoruz' dedi. Ben de Allah razı olsun' dedim. Bizim evimiz senin evine çok yakın annem seni çok seviyor hayranın çay içmeye geleceğiz' dedi. Ben de 'Şu an evde değilim' dedim. 10-15 gün sonra aradı ve 'Kredi kartı borcum var nakitin var mı?' diye sordu. Kapı çalıyor onu açmam lazım diyerek telefonu kapattım."

NE OLMUŞTU?
Sanatçı Zerrin Özer, geçtiğimiz Haziran ayında 3 yıldır birlikte olduğu Murat Akıncı ile nikah masasına oturdu. Nikah fotoğraflarının yayılmasıyla birçok kadın Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak Akıncı'nın dolandırıcı olduğunu iddia etti. Eşinin kendisine birçok konuda yalan söylediğini öğrenen Özer ise boşanma kararı almıştı.

Yorumlar (0)