Gonca Vuslateri hastaneye kaldırıldı!

Fırat Tanış'la birlikte Erkek Arkadaşım Bir Feminist tiyatro oyununun Mall Of İstanbul'daki gösteriminin 20. dakikasında fenalaşan güzel oyuncu Gonca Vuslateri hastaneye kaldırıldı. Gonca Vuslateri sosyal medya hesabından açıklama yaparak hem seyirciden özür diledi hem de yaşananlarla ilgili bilgi verdi.

MAGAZİN 14.11.2019, 19:02
Gonca Vuslateri hastaneye kaldırıldı!

Fırat Tanış ie birlikte Erkek Arkadaşım Bir Feminist oyununda sahne alan başarılı oyuncu Gonca Vuslateri dün akşam sergiledikleri oyun sırasında fenalaşarak apar topar kulise alındı. Güzel oyuncu sevenlerine sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

"GEREKLİ MÜDAHALELER YAPILDI"
Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, 'Oyunumuzu yine büyük bir heyecanla oynarken; bir anda düşen tansiyonumdan dolayı mecburen oyunu bitirmek zorunda kaldık. Durumu anlayışla karşılayan ve alkışlamaya devam eden anlayışlı seyircilerimize, elimi sımsıkı tutup destek veren canım partnerim Fırat Tanış’a yürekten teşekkür ediyorum. Gerekli müdahaleler yapıldı, şimdi iyiyim arayan soran herkese çok teşekkür ederim' dedi.

Yorumlar (0)