Gökhan Türkmen ''Aşkın Enkazı'' ile sezonu açtı

Gökhan Türkmen' in beklenen single'ı ''Aşkın Enkazı'', 10 şarkılık albüm projesinin ilk parçası olarak sevenleri ile buluştu. Sevilen sanatçı, parçaya hayat veren naif sesi ve kendine has tarzıyla yepyeni parçalarını her ay müzikseverlere sunmaya devam edecek.

MAGAZİN 18.10.2019, 16:19 18.10.2019, 17:58
Gökhan Türkmen ''Aşkın Enkazı'' ile sezonu açtı

Aşkın Enkazı” tüm dijital platformlarda, Klip ise 3 parçayı kapsayan hikâye serisinin ilki olarak yayında!

Yılını kutlayan Gökhan Türkmen, 10 şarkılık albüm projesinin ilk parçası “Aşkın Enkazı” ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Parçanın söz ve müziği GTR Müzik’in başarılı sanatçısı Birkan Nasuhoğlu’na ait. Mixi Tunç Çakır ve düzenlemesi ise Ahmet Faik Dökmeci tarafından yapılan parça; GTR Deneyevi, Hayyam Stüdyoları ve Blukite Studio’da tamamlandı.

Sanatçı’nın yoğun hissiyata sahip, sade, romantik ve duygusal olarak tanımladığı parça, akustik gitarın etrafında dönen aranjesiyle dikkatleri çekiyor.

3 Şarkı 3 Klip 1 Hikâye: İlk Klip yayınlandı

“Aşkın Enkazı”nın klibi ise Gökhan Türkmen’in gelecek aylarda yayınlanacak “Sır” ve “Gülmedi Kader” adlı şarkılarıyla birbirini takip eden bütünleşik bir hikâyenin ilk bölümü olarak izleyiciye sunuldu.

Klibin yönetmenliğini yine sinematografik çekimleriyle Bora Çifterler gerçekleştirdi. 5 günde tamamlanan çekimlerde Özge Demirtel sanatçıya eşlik etti.

Parçaya hayat veren Türkmen, naif sesi ve kendine has tarzıyla yepyeni parçalarını her ay müzikseverlere sunmaya devam edecek.

Yorumlar (0)