Gökhan Özoğuz'a takipçilerinden 10 Kasım tepkisi!

Ekranların sevilen yüzü ve Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, 10 Kasım ile ilgili sosyal medyadan paylaşımda bulundu. Ünlü şarkıcı Özoğuz "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü için "Bu sene 10 Kasım başka kutlanıyor!" ifadesini kullandı. Takipçilerinden "kutlama" kelimesine tepki geldi.

MAGAZİN 10.11.2019, 15:03
Gökhan Özoğuz'a takipçilerinden 10 Kasım tepkisi!

Ünlü şarkıcı Gçkhan Özoğuz son zamanlarda magazin gündeminde sık sık yer almaya başladı. Sosyal medya hesabı olan Twitter üzerinden 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü için "Bu sene 10 Kasım başka kutlanıyor!" paylaşımını yaptı. 

"KUTLAMA" DEDİ
Özoğuz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Bu sene 10 Kasım başka kutlanıyor! Uyanış; Halkın içinde kendi kendine dirilen. İlke ve İnkılaplarıyla, Genetiğimize Zamanın akışıyla Devrimcilik ruhunu aşılayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü sonsuz minnet ve Saygı ile selamlıyoruz. Yaşasın Demokrasi Yaşasın Özgürlük." ifadelerini kullandı.

TAKİPÇİLERİNDEN TEPKİ GELDİ
Gökhan Özoğuz'un paylaşımına bazı Twitter kullanıcıları, "Kutlama değil Gökhan'ım, anma... lütfen!! 10 Kasım'ın Kutlaması Olmaz. Lütfen biraz dikkatli olalım. 10 Kasım Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk'ün Anısını yaşatacağımız gündür. 10 Kasım Yastır.." diyerek tepki gösterdi.

Yorumlar (0)