Fahriye Evcen neden hastaneye kaldırıldı? Hastalığı ne?

Başarılı ve güzel oyuncu Fahriye Evcen gündemde en sık konuşulan isimler arasında yer alıyor. Güzel yüzüyle birçok reklam filminde de rol alan Fahriye Evcen’in hamile olması da gündemde büyük ilgi gördü. Peki hastaneye kaldırılan Fahriye Evcen’in sağlık durumu nasıl? Tüm detaylar haberimizde...

MAGAZİN 07.02.2019, 18:11
Fahriye Evcen neden hastaneye kaldırıldı? Hastalığı ne?

Fahriye Evcen 7 aylık hamile ve gribal enfeksiyondan dolayı hastaneye yattığı öğrenildi. Bu gelişme üzerine hayranları büyük üzüntü yaşadı. Güzel oyuncunun hayatına dair bilgiler de sıkça araştırılmaya başlandı. Sağlık durumuna ilişkin henüz bir bilgi gelmezsek, Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin Almanya'dan İstanbul'a geldiği duyuruldu.

Hayranları Fahriye Evcen'in hamile fotoğraflarını paylaşmasını dört gözle beklese de böyle bir adım henüz gelmedi. Karnını göstermeyen ünlü oyuncu hayatından kareler paylaşmaya devam ediyor..

FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

Solingen'de doğan Fahriye Evcen, çocukluğunda Almanya'da ailesi ile zor zamanlar geçirdi. Türkiye'de tatilde bulunduğu bir dönemde Oya Aydoğan'ın programına seyirci olarak bulunduğu sırada Aydoğan, Evcen'i yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı. Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul'a yerleşen Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü adlı dizide Necla karakterini canlandırdı..

Fahriye Evcen ilk sinema deneyimini 11 Nisan 2008 tarihinde yayınlanan Cennet filminde başrol oyuncusu olarak yaşadı, aynı sene Aşk Tutulması filminde başrol oynadı. Almanya'daki üniversite eğitimini tamamlamayan Evcen, Boğaziçi Üniversitesi'nde tarih bölümünden mezun olmuştur. Çalıkuşu'nda Feride karakterine canlandırdı. Bu dizide başrolü paylaştığı Burak Özçivit'le yeniden, bu sefer bir sinema filmi Aşk Sana Benzer ile beyaz perdeye döndü..

Yorumlar (0)
28°
açık