Estetik faciası kadın görenleri hayrete düşürüyor!

Bulgaristan'da yaşayan 22 yaşındaki Andrea Ivanova, geçirdiği estetikler nedeniyle insanları hayrete düşürüyor. Kaç defa bıçak altına yattığını hatırlamayan genç kadın, tek amacının dünyanın en büyük dudaklarına sahip olmak olduğunu söylüyor. Hayranı olduğu Barbie bebeklere özenen Ivanova, estetik yaptırmaktan vazgeçmeyeceğini de sözlerine ekliyor.

MAGAZİN 01.12.2019, 19:05
Estetik faciası kadın görenleri hayrete düşürüyor!

Bulgaristan'ın Burgaz şehrinde yaşayan 22 yaşındaki Andrea Ivanova, görenleri hayrete düşürüyor. Barbie bebek hayranlığıyla onlar gibi olmak isterken tanınmaz hale gelen genç kadın,şu ana kadar kaç defa bıçak altına yattığını hatırlamıyor.

Dudaklarına düzenli olarak silikon enjekte eden kadın , sosyal medya da tepkilere neden oldu. Gelen kötü yorumların kendisini hiç etkilemediği söyleyen Andrea Ivanova, estetik yaptırmaktan hiç bir zaman vazgeçmeyeceğini de söylüyor.

ESTETİKTEN VAZGEÇMEM

Küçüklüğünden beri Barbie bebek hayranı olan genç kızın yakınları ise artık estetik yaptırmayı durdurmasını isterken, Ivanova kendi görüntüsünden oldukça memnun olduğunu dile getiriyor. Herkesin mutlu olacağı şeyleri yapmasının bir özgürlük olduğunu söyleyen Ivanova'nın şimdiden sosyal medyada binlerce takipçisi bulunuyor

Yorumlar (0)