Erol Büyükburç'a büyük vefasızlık

Ünlü sanatçı Erol Büyükburç ölümünün 4. Yıl dönümünde ilesi ve sevenleriyle birlikte anıldı. Erol Büyükburç’un kızı Evren Büyükburç “sanatçılarımızı unutmamalıyız, unutturmamalıyız. Böyle değerler kolay yetişmiyor” diyerek vefasızlıktan yakındı

MAGAZİN 12.03.2019, 15:17
Erol Büyükburç'a büyük vefasızlık

Ünlü sanatçı Erol Büyükburç vefatının 4. Yılında Zincirlikuyu mezarlığında anıldı. Törene Büyükburç’un ilesi ve sevenleri katıldı. Törende Büyükburç için dualar okunup kabri başına çiçek bırakıldı. Erol Büyükburç'un kızı Evren Büyükburç, sanat camiasına vefasızlık siteminde bulundu.

BÖYLE DEĞERLER KOLAY YETİŞMİYOR
Erol Büyükburç’un kızı Evren Büyükburç "Her sene düzenli olarak babamı anmaya devam ediyorum. Ömrüm el verdiğince de devam edeceğim. Ne mutlu sevenleri de burada. Onlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Babacığımın anneciğimin ruhları şad olsun. Tüm sevenlerine sonsuz saygımı hürmetlerimi iletiyorum. Herkesin kendine düşen sorumlulukları var. Eminin zaman içinde bunu farkına varacaklardır. Yoğunlukları var biliyorum hepsini. Sanatçılarımızı unutmamalıyız. Unutturmamalıyız. Böyle değerler kolay yetişmiyor" dedi.

"SON 10 SENESİNİ BİRLİKTE GEÇİRDİK"
Erol Büyükburç'un arkadaşı Hakan Erk ise, "Bizim için farklı bir insandı. Amca yeğen ilişkimiz vardı. Son 10 senesini birlikte geçirdik. Devamlı gülerdi. İstanbulbeyefendisiydi. Hiçbir zaman kendisini unutmayacağız" dedi.


 

TÜRK POP MÜZİĞİNİN KRALI
Sanatçının bir diğer arkadaşı Volkan Erk de, "Türk pop müziğin kralı Erol Büyükburç'u sevgi,rahmet ve özlemle anıyoruz. Onu hiç bir zaman unutmayacağız. Onun ismini her zaman yaşatacağız" diye konuştu.

Yorumlar (0)