banner123

Erkenci Kuş Sanem kimdir? Erkenci Kuşun Sanemi Demet Özdemir kaç yaşında ve nereli doğum tarihi ve boyu kaç?

Star TV'nin izlenme rekorları kıran yaz dizisi Erkenci Kuş Sanem kimdir?Demet Özdemir Erkenci Kuş dizisi oyuncu kadrosu içerisine Sanem karakteri ile dahil oldu. Erkenci Kuş dizisinde oynadığı rolle büyük beğeni toplayan Sanem gerçek hayatta kimdir, nereli ve kaç yaşında. Erkenci Kuş Sanem Demet Özdemir'in boyu kaç cm? Salı akşamları takipçilerinin karşısında olan dizide Sanem görevi gereği iki arada kalan bir kişi.. İşte Erkenci Kuş’un Sanem’i Demet Özdemir hakkında bilgiler...

MAGAZİN 07.08.2018, 20:25 07.08.2018, 20:47 M. Fatih DEMİR
Erkenci Kuş Sanem kimdir? Erkenci Kuşun Sanemi Demet Özdemir kaç yaşında ve nereli doğum tarihi ve boyu kaç?

Erkenci Kuş başrol oyuncuları içerisinde bulunan Demet Özdemir, geçtiğimiz haftalarda başlayan projede Sanem rolüne hayat vermişti. Can’ın şirketiyle ilgili bilgileri sızdırma niyetinde olan ve iki farklı kişiye hizmet eden Sanem, bu nedenli sürekli zor durumda kalacak. İşte Demet Özdemir’in kariyeri daha önce yer aldığı projeler…

ERKENCİ KUŞ SANEM AYDIN KİMDİR?

26 Şubat 1992 tarihinde Kocaeli'nde dünyaya gelen Demet Özdemir, üç çocuklu bir ailenin en küçüğü çocuğudur. Lise eğitimini tamamladıktan sonra dansa yönelen Özdemir, aldığı dans eğitiminin ardından ünlü şarkıcı Bengü'nün dans ekibinde yer alıp daha sonra Efes Kızları kadrosunda Dans etmeye başlamıştır. Mustafa Sandal'ın "Ateş Et ve Unut" adlı klibinde de yer alan Demet Özdemir, İlk televizyon deneyimini ise 2013 yılında başrollerini Esra Ronabar, Murat Han ve Ekin Koç ile paylaştığı "Sana Bir Sır Vereceğim" adlı dizide "Aylin" karakterini canlandırarak yaşamıştır.

Bu projenin ardından "Kurt Seyit ve Şura" adlı dizide "Alya" karakterini, "Tut Sözünü" adlı Sinema filminde ise "Demet" karakterini canlandıran Özdemir, başrolleri Yusuf Çim ile birlikte paylaştığı Çilek Kokusu adlı dizide "Aslı" karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu son olarak 2018 yılında "Erkenci Kuş" adlı dizide rol almıştır.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

Demet Özdemir 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli'n de dünyaya gelmiştir. Bir ablası ve bir abisi olmak üzere toplam da üç kardeştirler. Demet Özdemir 8 yaşındayken annesi ve babası ayrıldı. Böylece annesiyle beraber İstanbul'a kalıcı olarak yerleşti. Lise eğitimini Akşam lisesinde tamamladıktan sonra Şahika Tekand'dan dans tiyatro kursu aldı.

ERKENCİ KUŞ SANEM  (DEMET ÖZDEMİR) BOYU KAÇ CM?

Demet Özdemir'in boyu 1.70 cm'dir.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİNİN KONUSU NE?

Sanem'in, babası Nihat'ın bir bakkal dükkanı vardır. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale'nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes'te eleman arandığını duyunca iş başvurusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlayacak.

Derginin patronu Aziz beyin iki oğlu var; Can ve Emre…

Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini ilginç olayların içinde bulacak.

Can Yaman'ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit'le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştirecek. Son derece maceracı bir ruha sahip olan Can, şehir hayatının küçük hesaplarından uzak doğayı seven sportmen bir gençtir. Bu özellikleri Sanem'le arasında özel bir bağın kurulmasına da neden olacak.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Erkenci Kuş'un oyuncuları ve konusunun yanı sıra nerede çekildiği de merak konusu oldu.

Erkenci Kuş dizisi İstanbul'da çekiliyor. Dizide reklam ajansı sahnelerinin çekildiği binanın Tuzla'da olduğu söyleniyor.

Öte yandan dizideki sokak ve ev sahneleri ise daha önce de pek çok diziye sahipliği yapan Beykoz Kundura Fabrikası'nda çekiliyor.

Yorumlar (0)