Enes Batur filmini paylaştı! 1 saatte 200 bin izlendi...

Ünlü sosyal medya fenomeni Enes Batur'un 2. filmi vizyona girdi ve bugün Enes Batur kendi Youtube kanalında filminden bir bölüm paylaştı. 1 saatte 200 bin kişi izledi.

MAGAZİN 31.05.2019, 19:57
Enes Batur filmini paylaştı! 1 saatte 200 bin izlendi...

ENES BATUR: GERÇEK KAHRAMAN...

Sosyal medya fenomeni Enes Batur’un ikinci filmi ‘’Gerçek Kahraman’’ için gala töreni gerçekleşti. Düzenlenen Enes Batur’un çiçeği bununda eşi Damla Aslanalp ve birçok YouTube fenomeni ve oyuncu katıldı. Büyük bir takipçi kitlesine hitap eden Batur, ikinci filmini tamamladı. Filmin ilk teaseri sosyal medyada milyonlarca kişi tarafından izlenmişti.
İkinci film için eşiyle kameraların karşısına geçen Enes Batur, büyük bir heyecan yaşadığını dile getirdi. Gerçekten evlenip evlenmediği sorusunu ise ‘’Ne söylesek inanmıyorsunuz, bunu daha sonra açıklayacağım.’’ diyerek yanıtladı. Galanın canlı yayınını 2 milyonu aşkın kişi izledi.

FİLMİNDEN BİR PARÇA YAYINLADI...

Enes Batur bugün vizyona giren filminden bir parçayı kendi kanalından paylaşıp sosyal medya hesabında duyurdu. Sadece 1 saatte Enes Batur'un bu videosu 200 bin kişi tarafından izlenerek yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.
 

Yorumlar (0)
28°
açık