Enes Batur evleniyor! Yeni sevgilisi Tulu Bacı kimdir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Enes Batur sosyal medya hesaplarında evleneceğini açıkladı. Peki ne zaman evleniyor. Gerçek mi? Proje mi?

MAGAZİN 23.05.2019, 09:55 27.05.2019, 23:28
Enes Batur evleniyor! Yeni sevgilisi Tulu Bacı kimdir?

REKLAM MI, GERÇEK Mİ?

Yakın zamanda filmi çıkacak olan Enes Batur, son günlerde sosyal medya hesaplarında evlilik hazırlığında olduğunu ve çok heyecanlı olduğu belirten gönderiler atıyor. Peki gerçekten evleniyor mu, yoksa bir proje mi? 

İŞTE O PAYLAŞIM!

Her şey Enes Batur'un davetiyesini paylaşması ile başladı. "Hadi bakalım bütün arkadaşlarıma özelden yolladım!" paylaşımıyla takipçilerini şaşırttı. Enes Batur'un takipçileri, "Enes Batur'un sevgilisi kim", "Enes Batur kiminle evlenecek" sorularını araştırmaya başladı.

ENES BATUR'UN EVLENECEĞİ KİŞİ KİM?

Davetiye'den sonra akıllarda tek bir soru oluştu. Kim bu Tulu Baci? Tulu Baci, 8 Nisan 1999 Kıbrıs doğumludur. Annesinin adı Denisa babasının adı ise Cem Bacı'dır. İstanbul Üniversitesi Konservatuar bölümünde öğrenimini sürdürmektedir.Takipçilerin büyük araştırması işte Enes Batur'un yeni sevgilisi...

DAMATLIĞINI SEÇTİ...

Dün storysinde damatlığını gösteren Enes Batur'a takipçileri inanmadı.Batur'un yeni filminin çekimlerinden bir sahne olduğunu iddia eden takipçileri de oldu.

Yorumlar (0)