Ekrem İmamoğlu'na sosyal medyada Fazıl Say'dan dikkat çeken yorum!

Fazıl Say, sosyal medya hesabından resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu'na yaptığı yorumla destek verdi. Fazıl Say: "Umarım haksızlık yaşamazsın"

MAGAZİN 06.04.2019, 10:16 06.04.2019, 10:28
Ekrem İmamoğlu'na sosyal medyada Fazıl Say'dan dikkat çeken yorum!

Fazıl Say, resmi olmayan sonuçlara göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan Ekrem İmamoğlu'na "Bravo kardeşim. Umarım haksızlık yaşamazsın." yorumunda bulundu.

Dünyaca ünlü Türk piyanist Fazıl Say, İmamoğlu'nun Instagram hesabından, "İstanbul'un öyle şeffaf bir yönetimi olacak ki; 39 ilçenin belediye başkanları ve tüm meclis üyeleri bu şehre hizmet etmek için gönülden istekli olacak" notuyla paylaştığı fotoğrafa yorum yaptı. Say yorumunda, "Bravo kardeşim. İşini iyi yapan insansın, başarılar diliyorum. Umarım haksızlık yaşamazsın" ifadesini kullandı.

ERDOĞAN'I KONSERİNE DAVET ETMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Truva Sonatı isimli konserine davet eden ünlü piyanist Fazıl Say yapılan eleştiriler üzerine ilk kez açıklama yapmıştı. Say, "Hayatta hatalar yapılabilir, Erdoğan da yapar, Say da yapar, Ahmet Mehmet de yapar, insanız hata yaparız, hatadan dönmek hatayı düzeltmek ise erdemdir." demişti.

Yorumlar (0)