Eğlencede 11 el ateş açan Fatih Bulut'un menajerinden olay sözler!

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısıyla adından söz ettiren Fatih Bulut, asker eğlencesinde belindeki silahla 11 el ateş açtı. Çok tepki çeken görüntü sonrasında Bulut'un menajerinin açıklamaları şaşırttı. Menajer Fatih Demir, ''Normalde böyle bir şey yapmaz ama o anda asker eğlencesi olduğu için böyle bir olayla gündeme geldi.'' dedi. Ayrıca orada birinin zorla verdiği bir tabanca diye belirtti.

MAGAZİN 08.11.2019, 16:56 08.11.2019, 17:10
Eğlencede 11 el ateş açan Fatih Bulut'un menajerinden olay sözler!

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısıyla ünlenen Fatih Bulut, asker eğlencesinde belindeki silahı çıkararak 11 el ateş açarak etrafa korku saçtı. 

Katıldığı asker eğlencesinde belindeki silahı çıkartarak 11 el havaya ateş eden şarkıcı Fatih Bulut'un menajeri, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak "Fatih Bulut çok bilinçli biri, o silah ona zorla verildi." dedi

Çok Sevdim Yalan oldu şarkısıyla kısa sürede ünlenen şarkıcı Fatih Bulut, katıldığı asker eğlencesinde belindeki silahı çıkartarak 11 el ateş etti. Görüntülerin kısa sürede olay olmasının ardından açıklama yapan menajer Fatih Demir, şarkıcıyı savundu.

MENAJERİNİN AÇIKLAMASI YOK ARTIK DEDİRTTİ!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan menajer Fatih Demir, açıklamasıyla herkesi şaşkına çevirdi. Demir açıklamasında şunları söyledi: "Fatih'in katıldığı kendi öz yeğeninin asker eğlencesiydi ve Niğde'de katıldı. Normalde böyle bir şey yapmaz ama o anda asker eğlencesi olduğu için böyle bir olayla gündeme geldi. Ben o gün kendisiyle beraber değildim. Onun öz yeğeninin asker eğlencesi, bu durum yeğeni olduğu için normalleşmiyor tabi ki de."

"FATİH BULUT KENDİNİ BİLEN BİR İNSAN''

"Cahillik demeyelim bu duruma. Fatih Bulut kendini bilen bir insan. Bu konu çok uzatıldı, uzatılmaya da devam edecek. Biz Fatih'le uzun zamandır turnelerdeyiz. Fatih'in orada ateş ettiği tabanca zaten kuru sıkı. Fatih Bey daha yeni uyandı, hazırlandığında açıklama yapacağız. Silah ruhsatlı bir tabanca değil. Orada birinin zorla verdiği bir tabanca. Olayı tasvip etmiyorum."

FATİH BULUT'UN AÇIKLAMASI

Bulut, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Yapmış olduğum bu davranıştan dolaylı hatalı olduğumu anladım. Tüm halkımızdan ve tüm sevenlerimden özür dilerim." dedi.

Yorumlar (0)