Diriliş Ertuğrul dizisindeki 'Bamsı' öldü mü? Diriliş Ertuğrul son bölümünde ne oldu?

Diriliş Ertuğrul'un 143. bölümü dün akşam ekrana geldi. Son bölümde Bamsı'nın oğlunun kaçırılması her şeyi alt üst etti. Hiddetle hareket eden Bamsı Dragos'un tuzağına düştü. Yeni bölümde Bamsı'nın ve oğlunun hayati durumu merak edilirken Beybolat ve Dragos arasındaki ittifak bozuluyor. Ertuğrul Bey Alıncak'ı alt edip Dragos'a ulaşmanın peşinde...

MAGAZİN 12.04.2019, 21:41 12.04.2019, 21:50
Diriliş Ertuğrul dizisindeki 'Bamsı' öldü mü? Diriliş Ertuğrul son bölümünde ne oldu?

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul Bey, kurduğu tuzakla Alıncak’ı kendine doğru çekmiş ve onu yakalamıştır. Onu takip eden Beybolat Bey ise “Albastı” kimliğinin ortaya çıkmaması için Alıncak’a öldürücü bir ok atıp ağır yaralamış fakat Ertuğrul bey ve Alpları Alıncak’ı tedavi etmiştir. Peki Alıncak, Beybolat’ın gerçek kimliğini itiraf edecek mi?

Öte yandan Ertuğrul Bey şüphelendiği Zangoç’a bir oyun kurmuş ve onun Uranos’la bağlantısını ortaya çıkarmıştır. Ertuğrul Bey’in kurduğu tuzağa düşen Zangoç, Uranos’u Ertuğrul Bey’in tuzağına göndermiştir. Ertuğrul Bey ise Uranos’u yakalamıştır. Peki Uranos, Dragos’un Zangoç olduğunu itiraf edecek mi ?

Beybolat Bey, Kayı obasında fitne çıkarmak için kardeşi Sırma’yı görevlendirerek Hafsa ve Selcan’ı birbirine düşürmeyi başarmıştı. Bamsı’nın Alpbaşılıktan azledilmesi ve Alplığı bırakmasıyla gerilim artmış, Hafsa obadan göçmek istemişti. Hain oyunlarıyla kayı obasını yıpratmaya çalışan Beybolat’ın son oyunuysa Söğüt yolunda Bamsı’nın ailesine saldırarak Aybars’ı kaçırmak olmuştu. Bu durumu öğrenen Bamsı pusatına sarılmış ve oğlunu kaçıranların peşine düşmüştü. Peki Bamsı, oğlu Aybars’ı kurtarabilecek mi? Aybars yaşayacak mı?

Ertuğrul Bey, Zangoç’u zindana attırmıştı. Zangoç zindana götürülürken beklenmedik bir şekilde Oğuz’u ve Melikşah’ı yaralamıştı. Peki Melikşah ve Oğuz hayatta kalabilecek mi? Zangoç’un gerçek kimliği ortaya çıkacak mı?

Yorumlar (0)
32°
az bulutlu