Dilan Çiçek Deniz'den Çukur'a duygusal veda!

İzleyenleri ekrana kilitleyen Çukur dizisinde canlandırdığı Sena karakteriyle hayranlık toplayan Dilan Çiçek Deniz, Çukur'a sosyal medya hesabından yayınladığı duygusal mesajla veda etti.

MAGAZİN 09.04.2019, 09:07
Dilan Çiçek Deniz'den Çukur'a duygusal veda!

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in canlandırdığı Sena karakteri diziye veda etti. Dün akşam yayınlanan bölüm büyük ilgi gördü. İzleyenleri gözyaşına boğan sahne sosyal medyaya damga vurdu. 

Sena'dan duygusal veda!

Çukur dizisinde canlandırdığı Sena karakteriyle adından söz ettiren güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, "Senayım ben! Benim için en özeliydi.. İki sezondur güzel ruhlarla çalışma fırsatım oldu. Büyüdüm, hem iş hem hayatla ilgili herkesten çok ama çok şey öğrendim. Beni hayatlarına alan,bana bu fırsatı veren ve beni destekleyen herkese,çok teşekkür ederim. Sürekli kendimi geliştirmem için beni motive ettiniz. Yanımda oldunuz, sağ olun. Sena'dan da çok şey öğrendim. Güçlü olmayı, hayır demeyi, çok sevmeyi herkesi ama her şeyi. Son sahneye kadar yanımda olan ve bana çok yardımcı olan partnerime, ay yapıma, sevgili yönetmenlerimize, senaristimize, oyuncu arkadaşlarıma, abilerime, ablalarıma, babama, anneme, güzel kızlarıma fakat en büyük teşekkür ne kadar çok çalışsalarda, yorulsalarda işlerini en iyi şekilde yapan ve bunu yaparken iyi insan olmayı unutmayan tüm reji,prodüksiyon ve set ekibine... İyi ki varsınız, iyi ki.. Belki hic¸birimiz kahraman değiliz. Hele ben, hic¸ değilim! Sevdiklerini korumak ic¸in kahraman olmaya da gerek yok zaten." ifadelerini kullandı. Dilan Çiçek Deniz'in canlandırdığı karakter ölerek diziye veda etti.

Yorumlar (0)
18°
açık