Dila Tarkan ile Hakan Sabancı arasında neler oluyor!

Hakan Sabancı ile Dila Tarkan arasındaki aşk iddiaları magazin gündemine damga vurdu. İkilinin New York'ta beraber tatilde olduğu söyleniyor. Yakın arkadaşı Şeyma Subaşı ve kardeşi Sima Tarkan'da eşlik ediyor.

MAGAZİN 09.04.2019, 14:30
Dila Tarkan ile Hakan Sabancı arasında neler oluyor!

Moda sektörünün genç kuşak temsilcilerinden Dila Tarkan ile sosyetik iş insanı Hakan Sabancı'nın aşk yaşadığı şimdilerde herkesin dilinde...

Dün akşam sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar dikkat çekti!

Dila Tarkan ile Hakan Sabancı'nın aynı anda aynı kareyi Instastory'den paylaşması ikili arasında aşk dedikoduları çıkarttı.

Şeyma Subaşı ve kardeşi Sima Tarkan ile New York'a tatile giden Dila Tarkan'a bir süre sonra Hakan Sabancı'nın katıldığı söyleniyor.

Geçen yıl nişanlanmıştı

Dila Tarkan geçen yıl Yahya Uçbaşaran'la nişanlanmıştı. Yahya Uçbaşaran, Dila Tarkan'a evlenme teklifi etmiş, genç modacı bu haberi Instagram hesabında takipçileriyle ''Sana evet! Hayatımın geri kalanını seninle paylaşacağım için çok mutluyum. Seni çok seviyorum Yashyoss'' diye paylaşmıştı.
İkilinin geçen günlerde ayrıldığı konuşuluyor.

Öte yandan Dila Tarkan, Şeyma Subaşı'nın da en yakın arkadaşı. Birlikte sık sık tatile giden ikilinin, arasından su sızmıyor.

Hacı Sabancı ile aşk iddiaları ortaya atılmıştı

Dila Tarkan'ın adı daha önce de Hakan Sabancı'nın ağabeyi Hacı Sabancı ile anılmıştı

Yorumlar (0)
22°
açık